سجاد ملایری امروز در گفت و گو با خبرنگار فارس در کرمانشاه، اظهار داشت: پس از ورود دادستانی و شکایت دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه، پرونده‌ای برای مقصران بیمارستان اسلام‌آباد غرب تشکیل شد. وی افزود: دادستانی شهرستان پس از بررسی کامل پرونده و صدور رأی اولیه، پرونده را به دادگاه ارسال کرد که اکنون حکم نهایی […]

سجاد ملایری امروز در گفت و گو با خبرنگار فارس در کرمانشاه، اظهار داشت: پس از ورود دادستانی و شکایت دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه، پرونده‌ای برای مقصران بیمارستان اسلام‌آباد غرب تشکیل شد.

وی افزود: دادستانی شهرستان پس از بررسی کامل پرونده و صدور رأی اولیه، پرونده را به دادگاه ارسال کرد که اکنون حکم نهایی و قطعی برای مسببان بیمارستان شهرستان اسلام آباد غرب صادر شده است.

دادستان اسلام‌آباد غرب تصریح کرد: حبس، ممنوعیت فعالیت عمرانی و جزای نقدی حکمی است که برای این افراد صادر شده است.

ملایری با بیان اینکه رأی صادر شده باید جهت اجرا به اجرای احکام ارسال شود،گفت: زندانی شدن این افراد دردی را دوا نمی‌کند بلکه تمام تلاش ما این است که مبالغی که ازسوی دولت و وزارت راه جهت تکمیل بیمارستان تزریق شده است را آنان مطالبه کنیم چراکه این حقوق بیت‌المال است.

گفتنی است، بیمارستان تازه احداث اسلام آبادغرب در زلزله سال ۱۳۹۶ تخریب شد، این بنا توسط وزارت راه و شهرسازی مقاوم‌سازی و ۱۸ بهمن ماه امسال توسط معاون اول رئیس جمهوری افتتاح شد.

انتهای پیام/پ/خ


پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
قیمت گوشی‌های ارزان سامسونگ/ ۲۰اسفند۹۹