به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، شهرام کرمی دادستان عمومی و انقلاب استان کرمانشاه با اشاره به فرسودگی میدان‌بار قدیمی کرمانشاه، اظهار داشت: نیم قرن از عمر میدان بار کرمانشاه می‌گذرد و اکنون بافت آن فرسوده و سقف‌های چوبی آن مستهلک شده‌اند و هر آن این احتمال وجود دارد که بستر وقوع یک حادثه ناگوار […]

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، شهرام کرمی دادستان عمومی و انقلاب استان کرمانشاه با اشاره به فرسودگی میدان‌بار قدیمی کرمانشاه، اظهار داشت: نیم قرن از عمر میدان بار کرمانشاه می‌گذرد و اکنون بافت آن فرسوده و سقف‌های چوبی آن مستهلک شده‌اند و هر آن این احتمال وجود دارد که بستر وقوع یک حادثه ناگوار شود.

وی تاکید کرد: علی‌رغم اینکه طی یکی دو دهه گذشته برنامه انتقال میدان‌بار کرمانشاه به خارج از شهر مطرح شده، اما باتوجه به اینکه این برنامه هنوز اجرایی نشده باید برای نوسازی و بازسازی میدان بار فعلی اقداماتی را در دستور کار قرار گیرد.

دادستان عمومی و انقلاب استان کرمانشاه افزود: براساس گزارش‌های واصله وضعیت فرسودگی بافت و سقف‌های چوبی مستهلک شده این محل در شرایطی است که هرلحظه  ممکن است شاهد وقوع یک آتش‌سوزی گسترده در آن باشیم.

وی اضافه کرد: براین اساس، پیش از آنکه شاهد وقوع فاجعه‌ای در میدان بار قدیمی کرمانشاه باشیم، از مسئولین و متولیان امر خواسته‌ایم تا به قید فوریت نسبت به بررسی موضوع و اتخاذ تدابیر لازم جهت نوسازی و بهسازی آن اقدام کنند.

کرمی گفت: بدیهی است که تمام سازمان و ادارات ذی‌ربط نیز موظف هستند که همکاری لازم را با شهرداری و سازمان میادین و تره‌بار استان داشته باشند.

مدعی‌العموم یادآورشد: قطعا هرگونه کوتاهی در انجام این دستورالعمل به  منظور پیشگیری از وقوع یک فاجعه برخورد قضایی را بدنبال خواهد داشت.

انتهای پیام/پ


پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
قیمت روز خودرو در بازار (۱۸ اسفند) + جدول