به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمانشاه، امیر سرتیپ فرهاد آریانفر فرمانـده قرارگاه عملیاتی ارتش در غرب کشور در حاشیه رزمایش واکنش سریع این نیرو اظهار داشت: ارتقای سطح آمادگی و افزایش توان رزمی تیپ ۳۵ و حفظ حراست از تمامیت ارضی و دفاع از مرزهای جمهوری ایران اسلامی از اهداف برگزاری رزمایش است. فرمانـده قرارگاه عملیاتی […]

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمانشاه، امیر سرتیپ فرهاد آریانفر فرمانـده قرارگاه عملیاتی ارتش در غرب کشور در حاشیه رزمایش واکنش سریع این نیرو اظهار داشت: ارتقای سطح آمادگی و افزایش توان رزمی تیپ ۳۵ و حفظ حراست از تمامیت ارضی و دفاع از مرزهای جمهوری ایران اسلامی از اهداف برگزاری رزمایش است.

فرمانـده قرارگاه عملیاتی ارتش در غرب کشور افزود: رزمایش ارتش جمهوری اسلامی ایران در منطقه عمومی قصرشیرین و با عنوان لبیک یا امام خامنه‌ای و با رمز یا علی ابن ابی طالب(ع) اجرا شد.

آریانفر گفت: در این رزمایش تیپ ۳۵ نیرو مخصوص و همچنین یگان‌های پهپادی و هوانیروز و یگان‌های جنگ الکترونیک حضور داشتند که ارتقای آمادگی رزمی و مقابله با هر گونه تهدید احتمالی در مرزهای منطقه و حفظ هماهنگی از اهدافی بود که در این رزمایش به خوبی اجرا شد.

فرمانـده قرارگاه عملیاتی ارتش در غرب کشور گفت: ما باید بتوانیم هماهنگی و توان نیروهای‌مان را به مرحله آزمایش بگذاریم و ارتقا دهیم.

آریانفر افزود: مهمترین پیام این رزمایش به دشمنان این است که نیروهای قدرتمند ارتش در کنار سایر نیروهای مسلح، آمادگی کامل برای حفاظت از خاک ایران اسلامی در برابر هر نوع تهدیدی را دارند.

انتهای پیام/۸۳۱/ح

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
‍  واژگونی خودرو سمند جان راننده آن را گرفت