محسن رخصی بعد از ظهر امروز در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به لزوم حمایت از بیماران خاص اظهار کرد: حدود چهار هزار بیمار خاص و صعب‌العلاج زیر پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) استان کرمانشاه قرار دارد. وی افزود: اهدای کمک‌های ویژه نقدی و غذایی به خانواده‌های بیماران خاص و صعب‌العلاج در کنار […]

محسن رخصی بعد از ظهر امروز در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به لزوم حمایت از بیماران خاص اظهار کرد: حدود چهار هزار بیمار خاص و صعب‌العلاج زیر پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) استان کرمانشاه قرار دارد.

وی افزود: اهدای کمک‌های ویژه نقدی و غذایی به خانواده‌های بیماران خاص و صعب‌العلاج در کنار دیدار و دلجویی از این مددجویان از برنامه‌های اصلی کمیته امداد امام خمینی (ره) استان کرمانشاه است‌.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان کرمانشاه تصریح کرد: بخش قابل توجهی از کمک‌های اهدایی به خانوارهای زیر پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) استان کرمانشاه با مشارکت خیران نیک‌اندیش تأمین می‌شود.

وی با اشاره به لزوم حمایت خیران از بیماران خاص و صعب‌العلاج زیر پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) استان کرمانشاه ادامه داد: شایسته است که خیران نیک‌اندیش همچون گذشته یاری‌رسان این نهاد برای دستگیری از مددجویان به ویژه بیماران خاص و صعب‌العلاج باشند.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
ربیعی: می‌دانیم بازی سخت و پیچیده‌ای با سایپا خواهیم داشت