به گزارش خبرگزاری مهر، رزمایش واکنش سریع نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران امروز (یکشنبه) با حضور یگان‌های تیپ ۳۵ ارتش در منطقه عمومی شهرستان قصرشیرین برگزار شد. امیر سرتیپ فرهاد آریانفر فرمانده قرارگاه عملیاتی ارتش در غرب کشور در حاشیه رزمایش واکنش سریع این نیرو گفت: ارتقای سطح آمادگی و افزایش توان رزمی تیپ […]

به گزارش خبرگزاری مهر، رزمایش واکنش سریع نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران امروز (یکشنبه) با حضور یگان‌های تیپ ۳۵ ارتش در منطقه عمومی شهرستان قصرشیرین برگزار شد.

امیر سرتیپ فرهاد آریانفر فرمانده قرارگاه عملیاتی ارتش در غرب کشور در حاشیه رزمایش واکنش سریع این نیرو گفت: ارتقای سطح آمادگی و افزایش توان رزمی تیپ ۳۵ و حفظ حراست از تمامیت ارضی و دفاع از مرزهای جمهوری ایران اسلامی از اهداف برگزاری رزمایش است.

وی افزود: رزمایش ارتش جمهوری اسلامی ایران در منطقه عمومی قصرشیرین و با عنوان لبیک یا امام خامنه‌ای و با رمز یا علی ابن ابی طالب (ع) اجرا شد.

فرمانده قرارگاه عملیاتی ارتش در غرب کشور، اظهار داشت: در این رزمایش تیپ ۳۵ نیرو مخصوص و همچنین یگان‌های پهپادی و هوانیروز و یگان‌های جنگ الکترونیک حضور داشتند که ارتقای آمادگی رزمی و همچنین مقابله با هرگونه تهدید احتمالی در مرزهای منطقه و حفظ هماهنگی از اهدافی بود که در این رزمایش به خوبی اجرا شد.

فرمانده قرارگاه عملیاتی ارتش در غرب کشور گفت: ما باید بتوانیم هماهنگی و توان نیروهایمان را به مرحله آزمایش بگذاریم و ارتقا دهیم.

امیر سرتیپ آریانفر اضافه کرد: مهمترین پیام این رزمایش به دشمنان این است که نیروهای قدرتمند ارتش در کنار سایر نیروهای مسلح، آمادگی کامل برای حفاظت از خاک ایران اسلامی در برابر هر نوع تهدیدی را دارند.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
اعلام رنگ‌بندی جدید کرونایی کرمانشاه/ ۸ شهرستان آبی، ۶شهرستان زرد