محمد خسروی پیش از ظهر امروز در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: بر اساس بررسی آخرین نقشه‌های هواشناسی، هوای استان کرمانشاه تا فردا (دوشنبه) صاف تا قسمتی ابری گاهی اوقات همراه با وزش باد و رشد ابر خواهد بود و طی این مدت دمای هوا در نقاط مختلف استان افزایش خواهد یافت. وی با […]

محمد خسروی پیش از ظهر امروز در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: بر اساس بررسی آخرین نقشه‌های هواشناسی، هوای استان کرمانشاه تا فردا (دوشنبه) صاف تا قسمتی ابری گاهی اوقات همراه با وزش باد و رشد ابر خواهد بود و طی این مدت دمای هوا در نقاط مختلف استان افزایش خواهد یافت.

وی با اشاره به ورود سامانه بارشی از روز سه شنبه افزود: از روز سه شنبه تا پایان هفته، سامانه‌ای بارشی جو استان کرمانشاه را متأثر کرده و در بعضی ساعات سبب وزش باد نسبتاً شدید، بارندگی و احتمالاً رعدوبرق در سطح استان خواهد شد.

مدیرکل هواشناسی استان کرمانشاه تصریح کرد: شرایط ناپایدار جوی در روز چهارشنبه و در نیمه شمالی استان کرمانشاه شدت بیشتری خواهد داشت.

خسروی بیان کرد: به توجه به فعالیت سامانه بارشی در برخی نقاط سبب آبگرفتگی معابر عمومی و همچنین وزش باد ممکن است در بعضی ساعات هوا را بویژه در مناطق مرزی استان کرمانشاه غبارآلود کند.

وی با بیان احتمال بارش برف در بعضی مناطق سردسیر گفت: بارش‌ها در ارتفاعات و گردنه‌های برف‌گیر در برخی از نواحی سردسیر به شکل رگبار برف مشاهده خواهد شد و این احتمال در روزهای پنجشنبه و جمعه بیشتر است.

مدیرکل هواشناسی استان کرمانشاه خاطر نشان کرد: از روز پنجشنبه تا اوایل هفته آینده کاهش محسوس دمای هوا در سطح استان کرمانشاه پیش بینی می‌شود.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
ثبت ۷ مور فوت بر اثر ابتلا به کرونا در کرمانشاه