تاکید دادستان کرمانشاه: دادستان عمومی و انقلاب استان کرمانشاه می گوید با توجه به فرسودگی محل میدان بار شهر کرمانشاه تعمیر و بازسازی این محل ضروری است به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، شهرام کرمی دادستان عمومی و انقلاب استان کرمانشاه بااشاره به فرسودگی میدان بار قدیمی کرمانشاه، اظهارکرد: حدود نیم قرن از عمر […]

تاکید دادستان کرمانشاه:

دادستان عمومی و انقلاب استان کرمانشاه می گوید با توجه به فرسودگی محل میدان بار شهر کرمانشاه تعمیر و بازسازی این محل ضروری است

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، شهرام کرمی دادستان عمومی و انقلاب استان کرمانشاه بااشاره به فرسودگی میدان بار میدان بار کرمانشاه را باز سازی کنیدقدیمی کرمانشاه، اظهارکرد: حدود نیم قرن از عمر میدان بار کرمانشاه می‌گذرد و اکنون بافت آن فرسوده و سقف‌های چوبی آن مستهلک شده اند و هر آن این احتمال وجود دارد که بستر وقوع یک حادثه ناگوار شود.

وی تاکید کرد: علیرغم اینکه طی یکی دو دهه گذشته برنامه انتقال میدان بار کرمانشاه به خارج از شهر مطرح شده، اما باتوجه به اینکه این برنامه هنوز اجرایی نشده باید برای نوسازی و بازسازی میدان بار فعلی اقداماتی را در دستور کار قرار گیرد.

دادستان کرمانشاه افزود: براساس گزارش‌های واصله وضعیت فرسودگی بافت و سقف‌های چوبی مستهلک شده این محل در شرایطی است که هرلحظه  ممکن است شاهد وقوع یک آتش سوزی گسترده در آن باشیم.

وی اضافه کرد: براین اساس، پیش از آنکه شاهد وقوع فاجعه‌ای در میدان بار قدیمی کرمانشاه باشیم، از مسئولین و متولیان امر خواسته ایم تا به قید فوریت نسبت به بررسی موضوع و اتخاذ تدابیر لازم جهت نوسازی و بهسازی آن اقدام کنند.

کرمی گفت: بدیهی است که تمام سازمان و ادارات ذیربط نیز موظف هستند که همکاری لازم را با شهرداری و سازمان میادین و تره بار استان داشته باشند.

مدعی العموم یادآورشد: قطعا هرگونه کوتاهی در انجام این دستورالعمل به  منظور پیشگیری از وقوع یک فاجعه برخورد قضایی را بدنبال خواهد داشت.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
اقامه نماز جمعه ۲۴ بهمن ماه در کرمانشاه