به گزارش فرتاک نیوز؛ افشین فکوری دبیر بخش تئاتر و نمایش خلاق کودک و نوجوان جشنواره سه رنگ سربلندی گفت: اهداف ما از برگزاری این مسابقه، گرامی داشتن ایام دهه فجر، استعداد یابی و شناسایی نسل نوجوان و جوانان می باشد که با توجه به این که به خاطرشیوع ویروس کرونا، یک سالی است تمام […]

WhatsApp Image 2021-02-12 at 10.29.16

به گزارش فرتاک نیوز؛ افشین فکوری دبیر بخش تئاتر و نمایش خلاق کودک و نوجوان جشنواره سه رنگ سربلندی گفت: اهداف ما از برگزاری این مسابقه، گرامی داشتن ایام دهه فجر، استعداد یابی و شناسایی نسل نوجوان و جوانان می باشد که با توجه به این که به خاطرشیوع ویروس کرونا، یک سالی است تمام فعالیت‌های نمایشی تعطیل بود،. این جشنواره باعث پویا و فعال نمودن هنر تئاتر برای هنرمندان و علاقمندان به هنر بازیگری  می شود. .

وی افزود: همزمان با چهل ودومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران با همکاری  و حمایت سازمان فرهنگی وهنری شهرداری تهران  و باهدف تقویت هویت ملی وترویج نمادهای  پرچم وسرود جمهوری اسلامی ایران جشنواره هنری،سه رنگ سربلندی در سطح مراکز وفرهنگسرای شهر تهران باشعار محوری آینده روشن برگزار میگرد.

 دبیر بخش تئاتر و نمایش خلاق کودک و نوجوان جشنواره سه رنگ سربلندی  گفت: رئیس این جشنواره برعهده آقای شهرامی کرمی مدیریت فرهنگی وهنری شهرداری منطقه ۵ تهران  است و این جشنواره در۴ بخش برگزار می شود

وی تاکید کرد: دربخش نمایش خلاق:کتاب تاج شاه وکلاه ها،نوشته:محمد کاظم مزینانی هست که منبع وموضوع تولید اثر معرفی شده است.

فکوری افزود: علاقمندان دراین بخش می توانند با الهام گرفتن ازاین کتاب، اثر خودراضبط وبرای ما ارسال نمایند. لازم به ذکر می باشد به نفرات برتر این جشنوراه جوایز ارزنده اهدا خواهدشد.

خبرنگار هنری: سپیده شعبان

 

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
رضا عنایتی:برای منصوریان و آلومینیوم آرزوی موفقیت می‌کنم