روند پرتعداد مصدومیت های بازیکنان رئال مادرید تمامی ندارد و دنی کارواخال دوباره به این جمع اضافه شده است. او که به تازگی از بند آسیب دیدگی رها شده بود، امروز و در دیدار مقابل والنسیا در دقیقه ۲۵ دوباره مصدوم شد و جای خود را به لوکاس واسکز داد. به نظر می رسد درخواست […]

روند پرتعداد مصدومیت های بازیکنان رئال مادرید تمامی ندارد و دنی کارواخال دوباره به این جمع اضافه شده است. او که به تازگی از بند آسیب دیدگی رها شده بود، امروز و در دیدار مقابل والنسیا در دقیقه ۲۵ دوباره مصدوم شد و جای خود را به لوکاس واسکز داد.

به نظر می رسد درخواست زودهنگام این بازیکن برای بازگشت به ترکیب و اعلام آمادگی قبل از بهبودی برای حضور در میدان عامل تکرار این اتفاق بوده است. اما نشریه آ.اس اعلام کرد دنی کارواخال دیدار هفته بعد رئال مادرید در لیگ قهرمانان مقابل آتالانتا را از دست خواهد داد تا شرایط زین الدین زیدان برای چینش ترکیب تیمش دشوارتر شود.

سرمربی فرانسوی رئال مادرید امروز بعد از بازی برابر والنسیا با کلافگی اعتراف کرد دلیل این همه آسیب دیدگی را متوجه نمی شود. احتمالا لوکاس واسکز در دیدار رفت مقابل آتالانتا به جای دنی کارواخال در سمت راست خط دفاعی رئال مادرید قرار خواهد گرفت.

 

 

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
دامپروری کرمانشاه تهدید می‌شود/ اﺛﺮات ﻣﻨﻔﯽ ﺧﺸﮑﺴﺎﻟﯽ وراهکارهای ﻣﻘﺎﺑﻠﻪ ﺑﺎ آن