امید عالیشاه پس از پیروزی یک بر صفر پرسپولیس مقابل پیکان در هفته پانزدهم رقابت‌های لیگ برتر درخصوص پاس گلی که به نورالهی داد، اظهار داشت: ارسال پاس گل چندان اهمیتی ندارد، بلکه گلزنی و کسب ۳ امتیاز بازی مهم است که خوشبختانه محقق شد.  وی ادامه داد: بعد از فصل فرسایشی که داشتیم و […]

امید عالیشاه پس از پیروزی یک بر صفر پرسپولیس مقابل پیکان در هفته پانزدهم رقابت‌های لیگ برتر درخصوص پاس گلی که به نورالهی داد، اظهار داشت: ارسال پاس گل چندان اهمیتی ندارد، بلکه گلزنی و کسب ۳ امتیاز بازی مهم است که خوشبختانه محقق شد. 

وی ادامه داد: بعد از فصل فرسایشی که داشتیم و ادامه هم پیدا کرد، در حال تجربه شرایط جدیدی هستیم و تلاش می‌کنیم که روز به روز بهتر شویم. در پایان بازی سمیعی و شکوری و … به رختکن تیم آمدند و صحبت‌هایی درمورد مسائل مالی مطرح کردند که باید بین خودمان حل کنیم.

عالیشاه درمورد پرتاب اوتی که اوایل مسابقه به سرش برخورد کرد، تصریح کرد: برای جلوگیری از پرتاب بلند اوت مقابل بازیکن پیکان ایستادم که توپ به سرم برخورد کرد و دچار سرگیجه شدم. در ادامه بازی جرات نکردم از روبرو، مقابل پرتاب‌ها بایستم و از پشت سر می‌پریدم.

 

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
خدمات نظام را به مردم بازگو کنید