انفجار در کارگاه تولید کابینت  کارگر ۵۵  ساله را مصدوم کرد.  روح الله فدایی اظهار کرد: در پی تماس شهروندان با سامانه ۱۲۵ آتش نشانی ، در ساعت ۱۲:۴۲ دقیقه امروز (یکشنبه_۲۶بهمن) انفجار در کارگاه تولید کابینت در جاده نوش آباد، شهرک صنعتی کویر گزارش شد. وی افزود: پس از دریافت گزارش، پنج دستگاه خودرو […]

انفجار در کارگاه تولید کابینت  کارگر ۵۵  ساله را مصدوم کرد.

 روح الله فدایی اظهار کرد: در پی تماس شهروندان با سامانه ۱۲۵ آتش نشانی ، در ساعت ۱۲:۴۲ دقیقه امروز (یکشنبه_۲۶بهمن) انفجار در کارگاه تولید کابینت در جاده نوش آباد، شهرک صنعتی کویر گزارش شد.

وی افزود: پس از دریافت گزارش، پنج دستگاه خودرو از ایستگاه های اول، دوم و چهارم، سازمان به محل حادثه اعزام شدند و ماموران آتش‌نشانی عملیات اطفاء حریق را آغاز کرده و سپس محیط را جهت خروج کارگران زیر آوار پس از انفجار بررسی کرده و عوامل ناایمن و حادثه ساز را برطرف کردند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی کاشان گفت: در پی این حادثه بیشتر قسمت های محل تخریب شده بود و ماموران آتش نشانی پدر و پسر شاغل در کارگاه را از زیر آوار نجات داده و پدر مصدوم توسط عوامل اورژانس به مراکز درمانی منتقل شد.

فدایی افزود: در بررسی های اولیه علت حادثه نشت گاز مایع و انفجار پس از ایجاد جرقه حدس زده شد و علت دقیق حادثه در دست بررسی است.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
شمار قربانیان حادثه انفجار منزل مسکونی در جهرم به سه نفر رسید