سیامک نعمتی پس از پیروزی یک بر صفر پرسپولیس مقابل پیکان گفت:  همه بچه‌ها دست به دست هم دادیم که امتیازات کامل بازی‌های آخر نیم‌فصل را به دست بیاوریم. باید بازی بعد مقابل گل‌گهر را ببریم و با ۳۰ امتیاز به صدر جدول برسیم و جایگاه همیشگی پرسپولیس را پس بگیریم. وی در خصوص اوت‌های […]

سیامک نعمتی پس از پیروزی یک بر صفر پرسپولیس مقابل پیکان گفت:  همه بچه‌ها دست به دست هم دادیم که امتیازات کامل بازی‌های آخر نیم‌فصل را به دست بیاوریم. باید بازی بعد مقابل گل‌گهر را ببریم و با ۳۰ امتیاز به صدر جدول برسیم و جایگاه همیشگی پرسپولیس را پس بگیریم.

وی در خصوص اوت‌های بلند پیکانی‌ها گفت: ما فوتبال‌مان را بازی کردیم، تیم‌های حریف تاکتیک‌های متفاوتی دارند. چون روی زمین بازی می‌کنیم، اوت‌های پیکان کار ما را سخت کرد. خداراشکر که توانستیم ۳ امتیاز را کسب کنیم و آن را به هواداران و روح علی انصاریان و مهرداد میناوند تقدیم می‌کنیم.

هافبک پرسپولیس درباره انگیزه سرخپوشان برای کسب پنجمین قهرمانی متوالی خاطرنشان کرد: انگیزه‌ تیمی مثل پرسپولیس هیچ وقت نباید کم شود و باید به خاطر هواداران انگیزه داشته باشیم. ما دوست داریم این روند را ادامه دهیم و رکوردهای زیادی است که می‌توانیم کسب کنیم. امیدوارم بتوانیم در آسیا موفقیت‌هایمان را تکرار کنیم. برای قهرمانی پنجم می‌جنگیم و می‌خواهیم دل هواداران را شاد کنیم. 

نعمتی در خصوص شرایط مالی باشگاه تصریح کرد: وضعیت مالی ما خوب نیست ولی دلیل بر این نیست که مدیریت باشگاه آقایان سمیعی و صدری کارشان را انجام نمی‌دهند.  می‌بینیم که آنها زحمت می‌کشند. کارهای بزرگی کردند؛ کارهایی که سال‌های پیش انجام نمی‌شد، ولی شرایط مالی ما خوب نیست. ان‌شاءالله با کمک مدیران و اعضای هیئت مدیره شرایط مالی‌مان خوب می‌شود. در چند سال اخیر بیشترین درآمد در فوتبال ایران را پرسپولیس داشته است.

 

 

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
مراسم اختتامیه نخستین جشنواره سرود استانی بسیج برگزارشد