به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، پرویز توسلی‌زاده، رئیس کل دادگستری استان کرمانشاه امروز در دیدار چهره به چهره با مردم در کرمانشاه دستورات لازم را برای حل مشکلات قضایی مردم در چارچوب قانون صادر کرد. رئیس کل دادگستری استان کرمانشاه در این برنامه با بیش از ۱۸۰ نفر از مراجعین و متقاضیان ملاقات چهره […]

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، پرویز توسلی‌زاده، رئیس کل دادگستری استان کرمانشاه امروز در دیدار چهره به چهره با مردم در کرمانشاه دستورات لازم را برای حل مشکلات قضایی مردم در چارچوب قانون صادر کرد.

رئیس کل دادگستری استان کرمانشاه در این برنامه با بیش از ۱۸۰ نفر از مراجعین و متقاضیان ملاقات چهره به چهره داشت، توسلی‌زاده  پس از استماع اظهارات و دریافت عرایض، دستور متناسب و مقتضی را معمول داشت و به پیگیری جدی خواسته‌های مردم تأکید کرد.

وی تأکید خاصی بر اجرای این ملاقات‌ها در فضایی صمیمی و بدون استرس دارد و با سعه صدر و گشاده‌رویی ضمن تکریم ملاقات شوندگان مستمع اظهارات ایشان می‌شود به نحوی که رضایت مراجعین را در پی دارد.

در این دیدار به درخواست‌های مراجعین از قبیل اعمال ماده ۴۷۷ قانون آیین دادرسی کیفری، بازبینی و بررسی مجدد برخی پرونده‌ها و تسریع در رسیدگی و تقاضای عفو و بخشودگی رسیدگی شد.

متناظر با مرکز استان در سایر حوزه‌های قضائی و نیز دیگر مجتمع‌های قضائی بنا به دستور رئیس کل دادگستری استان این ملاقات‌ها برگزار می‌شود.

انتهای پیام/پ


پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
مصدومیتم تمام شد، به پرسپولیس می‌رسم