به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، فرمانده قرارگاه منطقه غرب کشور نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی در حاشیه این رزمایش گفت: ارتقا سطح آمادگی و افزایش توان رزمی تیپ ۳۵ و حفظ حراست از تمامیت ارضی و دفاع از مرزهای جمهوری ایران اسلامی از اهداف برگزاری رزمایش است.  امیر سرتیپ فرهاد آریانفر افزود: رزمایش مهم ارتش جمهوری اسلامی ایران در منطقه عمومی قصرشیرین […]

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، فرمانده قرارگاه منطقه غرب کشور نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی در حاشیه این رزمایش گفت: ارتقا سطح آمادگی و افزایش توان رزمی تیپ ۳۵ و حفظ حراست از تمامیت ارضی و دفاع از مرزهای جمهوری ایران اسلامی از اهداف برگزاری رزمایش است.

 امیر سرتیپ فرهاد آریانفر افزود: رزمایش مهم ارتش جمهوری اسلامی ایران در منطقه عمومی قصرشیرین و تحت عنوان لبیک یا امام خامنه ای و با رمز یا علی ابن ابی طالب (ع) اجرا شد.

وی اظهار داشت: در این رزمایش تیپ ۳۵ نیرو مخصوص و همچنین یگان های پهپادی و هوانیروز و یگان های جنگ الکترونیک حضور داشتند که ارتقای آمادگی رزمی و همچنین مقابله با هرگونه تهدید احتمالی در مرزهای منطقه و حفظ هماهنگی از اهدافی بود که در این رزمایش به خوبی اجرا شد.

فرمانده قرارگاه منطقه غرب کشور نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: ما باید بتوانیم هماهنگی و توان نیروهایمان را به مرحله آزمایش بگذاریم و ارتقا دهیم.                                                            

امیر سرتیپ آریانفر اضافه کرد: مهمترین پیام این رزمایش به دشمنان این است نیروهای قدرتمند ارتش در کنار سایر نیروهای مسلح آمادگی کامل برای حفاظت از خاک ایران اسلامی در برابر هر نوع تهدیدی را دارند.

انتهای پیام/ح


پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
ورود سامانه بارشی جدید به کرمانشاه