به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، در این جلسه طیب حیدری رئیس شورای شهر کرمانشاه؛ رأی گیری از کمیسیون‌ها را در دستور کار شورا قرار داد و مقرر شد، کمیسیون‌های داخلی هم مانند سال گذشته به کار خود ادامه دهند و کمیسیون‌های خارجی نیز به رای گذاشته شد. در مهم‌ترین کمیسیون (ماده صد)، شهرداری کرمانشاه […]

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، در این جلسه طیب حیدری رئیس شورای شهر کرمانشاه؛ رأی گیری از کمیسیون‌ها را در دستور کار شورا قرار داد و مقرر شد، کمیسیون‌های داخلی هم مانند سال گذشته به کار خود ادامه دهند و کمیسیون‌های خارجی نیز به رای گذاشته شد.

در مهم‌ترین کمیسیون (ماده صد)، شهرداری کرمانشاه پیشنهادی مبنی بر کاهش نفرات از ۶ نفر به چهار نفر ارائه داده بود، که با نظر اعضای شورای شهر رای نیاورد و پیشنهاد رئیس شورای شهر مبنی بر کاهش کمیسیون ماده ۱۰۰ از ۶ نفر به ۵ نفر مصوب شد و آقایان امیری، اجاق، حیدری، ملکی و مرادی به عنوان اعضای کمیسیون ماده صد انتخاب شدند.

در این جلسه همچنین مقرر شد که عوارض و تعرفه محلی شهرداری کرمانشاه در کمیسیون مربوطه مورد بحث و بررسی قرار گیرد و نتیجه برای تصمیم‌گیری نهایی به صحن شورای شهر ارائه شود.

دویست و بیست و هشتمین جلسه شورای شهر پس از تایید این کمیسیون ها به کار خود پایان داد.

انتهای پیام/ح


پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
کرمانشاه در محاصره 40 میلیون تن نخاله ساختمانی