ایسنا/کرمانشاه امروز اتفاق خوبی در کرمانشاه رقم خورد، اتفاقی که به دنبال آن بسیاری بیماران می توانند برای پرداخت هزینه های درمان خود تسهیلات بدون سود دریافت کنند. امروز (۲۷ بهمن)  تفاهم نامه ای میان کیلینیک فوق تخصصی چشم پزشکی “بیستون” و بانک قرض الحسنه مهر ایران منعقد شد، تفاهم نامه ای که بر اساس […]

ایسنا/کرمانشاه امروز اتفاق خوبی در کرمانشاه رقم خورد، اتفاقی که به دنبال آن بسیاری بیماران می توانند برای پرداخت هزینه های درمان خود تسهیلات بدون سود دریافت کنند.

امروز (۲۷ بهمن)  تفاهم نامه ای میان کیلینیک فوق تخصصی چشم پزشکی “بیستون” و بانک قرض الحسنه مهر ایران منعقد شد، تفاهم نامه ای که بر اساس آن بیماران مراجعه کننده به این کلینیک می‌توانند برای پرداخت هزینه های درمان چشم خود از تسهیلات قرض الحسنه این بانک استفاده کنند.

به گزارش ایسنا، دکتر حمید آریایی تبار رییس کیلینیک فوق تخصصی چشم پزشکی «بیستون» در این مراسم با بیان اینکه این کیلینیک مجهزترین و بزرگترین کیلینیک چشم پزشکی غرب کشور است، گفت: در این مرکز که در بیمارستان «بیستون» واقع شده مجهزترین و بروزترین تجهیزات چشم پزشکی استفاده می‌شود که برخی از آنها در خاورمیانه هم وجود ندارد.

آریایی تبار گفت: امکانات خوب کلینیک موجب شده تا در کنار استقبال مردم استان و غرب کشور، بیماران عراقی هم مراجعه داشته و مجبور نشوند مسیر کرمانشاه –تهران را برای درمان چشم طی کنند.

این متخصص چشم با قدردانی از مسئولین بانک مهر ایران برای فراهم آوردن امکان درمان آبرومندانه بیماران، گفت: برخی بیماران وقتی با هزینه های بالای چشم پزشکی مواجه می شوند توان پرداخت آن را ندارند و بانک مهر ایران این شرایط را فراهم آورده که این بیماران با دریافت تسهیلات بدون اینکه سودی به آن تعلق گیرد، بتوانند هزینه های درمان خود را پرداخت کنند.

۲۳۰۰ فقره تسهیلات “کالا کارت” پرداخت کرده ایم

محمدرضا نجفی شعاع مدیر شعب بانک قرض الحسنه مهر ایران در کرمانشاه هم در این مراسم در تشرح روند دریافت این تسهیلات، گفت: این تسهیلات در قالب خدمت “کالا کارت” ارائه می شود که سقف آن برای بیماران کیلینک چشم پزشکی «بیستون» ۳۰ میلیون تومان است.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
نحوه واکسیناسیون کرونا برای ایرانیان فاقد کارت ملی / افزایشسرعت واکسیناسیون در کشور از تیرماه

وی یادآور شد: این تسهیلات بدون سود بوده و تنها کارمزد چهار درصد به آن تعلق می گیرد.

نجفی شعاع گفت: بیماران بعد از مراجعه به بیمارستان بیستون و محاسبه هزینه های درمان آنها به بانک معرفی می شوند و فقط کافی است در کنار معرفی نامه بیمارستان، یک ضامن معتبر ارائه کنند  و پس از آن ظرف ۲۴ ساعت تسهیلات قرض الحسنه را دریافت خواهند کرد.

وی یادآور شد: این تسهیلات به حساب بیمارستان واریز شده و معادل هزینه های درمان بیماران خواهد بود.

نجفی شعاع خاطرنشان کرد: ضامن معتبر برای دریافت این تسهیلات لزوما نباید کارمند باشد و بازاری معتبر و … هم قابل پذیرش است.

وی افزود: هر بیمار می تواند تا سقف ۳۰ میلیون تومان در دفعات مختلف از این تسهیلات استفاده کند و پس از بازپرداخت آن مجددا امکان استفاده از این تسهیلات برای بیماران فراهم می شود.

مدیر شعب بانک قرض الحسنه مهر ایران در استان کرمانشاه مدت بازپرداخت این تسهیلات را شش، ۹ و ۱۲ ماهه اعلام کرد.

نجفی شعاع با بیان اینکه این بانک تفاهم نامه هایی دیگری را با سایر مراکز درمانی و صنوف دیگر استان در قالب “کالا کارت”دارد، گفت: در حال حاضر با حدود ۲۵۰ کلینیک و مرکز درمانی و صنوف استان تفاهم نامه داریم و تسهیلاتی در قالب “کالا کارت” به افراد داده می شود.

وی یادآور شد: طی یک سال گذشته که این طرح در استان فعال شده حدود ۲۳۰۰ فقره تسهیلات قرض الحسنه کالا کارت پرداخت کرده ایم.

انتهای پیام