سیروس نیک سیما ظهر امروز در گفتگو با خبرنگار مهر با حضور در محل وقوع انفجار و آتش‌سوزی یک واحد آهنگری در شهر کرمانشاه اظهار کرد: واحد آهنگری مذکور واقع در میدان نواب صفوی شهر کرمانشاه ساعاتی پیش به دلیل نشت گاز شهری منفجر شد. وی افزود: پس از اطلاع به مرکز پیام آتش‌نشانی کرمانشاه […]

سیروس نیک سیما ظهر امروز در گفتگو با خبرنگار مهر با حضور در محل وقوع انفجار و آتش‌سوزی یک واحد آهنگری در شهر کرمانشاه اظهار کرد: واحد آهنگری مذکور واقع در میدان نواب صفوی شهر کرمانشاه ساعاتی پیش به دلیل نشت گاز شهری منفجر شد.

وی افزود: پس از اطلاع به مرکز پیام آتش‌نشانی کرمانشاه بلافاصله چهار خودروی آتش‌نشانی به محل اعزام و نیروهای عملیاتی به سرعت آغاز به کار کردند.

معاون عملیات آتش‌نشانی شهرداری کرمانشاه با بیان اینکه پس از انفجار در مغازه آهنگری طاق طبقه دوم ریزش کرده است، تصریح کرد: طی این حادثه یک نفر زیر آوار محبوس شده که پس از امدادرسانی توسط گروه عملیاتی بلافاصله رهاسازی شد.

وی ادامه داد: فرد محبوس شده در زیر آوار از ناحیه صورت، کمر و پا دچار سوختگی و شکستگی شده که بلافاصله پس از رهاسازی از زیر آوار توسط اورژانس ۱۱۵ به بیمارستان منتقل شد.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
مراسم شب‌های قدر در کرمانشاه برگزار می‌شود/ وزارت بهداشتموافق برگزاری مراسم است