پرویز ایده پور صبح امروز در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به شیوع بیماری کرونا و وجود سیستم رنگ بندی برای نشان دادن وضعیت این بیماری در هر شهرستان اظهار کرد: هم اکنون وضعیت رنگ بندی کرونایی شهرستان پاوه بر اساس اعلام ستاد استانی مبارزه با کرونا زرد است. وی افزود: با توجه به […]

پرویز ایده پور صبح امروز در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به شیوع بیماری کرونا و وجود سیستم رنگ بندی برای نشان دادن وضعیت این بیماری در هر شهرستان اظهار کرد: هم اکنون وضعیت رنگ بندی کرونایی شهرستان پاوه بر اساس اعلام ستاد استانی مبارزه با کرونا زرد است.

وی افزود: با توجه به نزدیک شدن به ایام بهار و مساعد شدن آب و هوای شهرستان پاوه برای گردشگری از مردم تقاضا داریم برای حفظ سلامت خود و اطرافیان و جلوگیری از افزایش آمار مبتلایان به کرونا در این شهرستان به پاوه سفر نکنند.

فرماندار شهرستان پاوه گفت: کنترل و پیشگیری از حاد شدن وضعیت کرونایی در این شهرستان منوط به همکاری مردم در راستای رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی و پرهیز از عادی انگاری است.

ایده پور افزود: تمامی اقدامات پیشگیرانه به منظور آبی شدن وضعیت کرونایی شهرستان پاوه بوده و مردم باید بیش از پیش در این راه به سیستم بهداشت و درمان کمک کنند.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
امسال در ماه رمضان هر روز یک زندانی در کرمانشاه آزادمی‌شود