طرح ویژه ی نظارت بر مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی از اول اسفند در شهرستان کرمانشاه آغاز می شود. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه  مسئول سلامت محیط شهرستان کرمانشاه گفت: این طرح نظارتی برای جلوگیری از شیوع بیماری کرونا و پیشگیری از ورود به موج چهارم اجرا می‌شود.خدادادیان افزود: در این […]

طرح ویژه ی نظارت بر مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی از اول اسفند در شهرستان کرمانشاه آغاز می شود.

اول اسفند - آغاز اجرای طرح ویژه ی نظارت بر مواد غذاییبه گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه  مسئول سلامت محیط شهرستان کرمانشاه گفت: این طرح نظارتی برای جلوگیری از شیوع بیماری کرونا و پیشگیری از ورود به موج چهارم اجرا می‌شود.
خدادادیان افزود: در این طرح ۸۴ بازرس بهداشت از ۱۵ هزار مکان عمومی و عرضه کننده‌ی مواد غذایی بازرسی می‌کنند.
وی با بیان اینکه ۶۰۰ تا ۷۰۰ مرکز  روزانه در این طرح مورد بازرسی قرار می‌گیرند گفت: آرایشگاه‌های زنانه و نانوایی‌ها از مکان‌هایی هستند که نظارت ویژه بر آن‌ها انجام می‌شود.
مسئول سلامت محیط شهرستان کرمانشاه افزود: در شهر کرمانشاه ۳ هزار آرایشگاه زنانه فعالیت می‌کنند که  زدن ماسک و پرهیز از تجمع در این مکان‌ها ضروری است.
خدادادیان همچنین به وجود ۹۷۰ نانوایی فعال در شهر کرمانشاه اشاره کرد و اظهار داشت: از این تعداد ۳۰۰ نانوایی پرازدحام هستند.
وی افزود :کارشناسان بهداشت در هر یک از نانوایی‌های پرازدحام مستقر می‌شوند تا به مراجعه کنندگان آموزش‌های لازم را در خصوص رعایت فاصله گذاری اجتماعی ارائه دهند.
خدادادیان همچنین از انجام تست کرونا برای مغازه داران خبر داد و افزود: کسانی که تست آن‌ها مثبت شود با تلفن همراه ردیابی و در صورت ترک منزل مغازه‌ی آن‌ها تعطیل می‌شود.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
علت قطعی آب در برخی مناطق شهر کرمانشاه بروز حادثه در خط توزیع آب است