فردی که روز گذشته در کرمانشاه زن عموی خود را به قتل رسانده بود، کمتر از ۲۴ ساعت از وقوع این حادثه در سرپلذهاب دستگیر شد. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، فرمانده انتظامی استان کرمانشاه در تشریح این خبر گفت: روز گذشته (یکشنبه) پس از کشف جسد یک زن میانسال در حاشیه […]

فردی که روز گذشته در کرمانشاه زن عموی خود را به قتل رسانده بود، کمتر از ۲۴ ساعت از وقوع این حادثه در سرپلذهاب دستگیر شد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، فرمانده انتظامی استان کرمانشاه در تشریح این خبر گفت: روز گذشته (یکشنبه) پس از دستگیری قاتل فراری در سرپل ذهابکشف جسد یک زن میانسال در حاشیه کمربندی کرمانشاه، رسیدگی به موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

سردار جاویدان افزود: در تحقیقات به عمل آمده مشخص شد این قتل به دنبال اختلافات خانوادگی رخ داده که طی آن شخصی اقدام به قتل زن عموی خود کرده و با سرقت خودروی شخصی وی متواری شده است.

وی خاطرنشان کرد: ماموران پلیس با تلاش شبانه روزی مخفیگاه قاتل فراری را در شهرستان سرپل ذهاب شناسایی و پس از هماهنگی با مقام قضایی محل اختفای وی را محاصره کردند.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه اظهار داشت: قاتل تحت تعقیب زمانی که خود را در حلقه محاصره پلیس می‌بیند با آن‌ها درگیر، اما پس از مدت کوتاهی مقاومت وی با اقتدار ماموران انتظامی درهم شکسته و دستگیر می‌شود.

سردار جاویدان از انتقال قاتل دستگیر شده به کرمانشاه خبر داد و گفت: تحقیقات تکمیلی در خصوص وقوع این جنایت ادامه دارد.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
تقدیر از ۱۰ بانوی برگزیده کرمانشاهی در طرح شکوهمادری