کلید ۱۹۲ واحد مسکن مهر پاوه ۲۱ اسفند ماه به مالکان تحویل داده می‌شود. ایده پور فرماندار پاوه در این جلسه گفت: بر اساس برنامه ریزی که انجام شده کلید ۱۹۲ واحد مسکن مهر این شهرستان در روز ۲۱ اسفند همزمان با مبعث رسول اکرم (ص) به مالکان آن‌ها تحویل داده می‌شود.   بازوند استاندار […]

کلید ۱۹۲ واحد مسکن مهر پاوه ۲۱ اسفند ماه به مالکان تحویل داده می‌شود.

ایده پور فرماندار پاوه در این جلسه گفت: بر اساس برنامه ریزی که انجام شده کلید ۱۹۲ واحد مسکن مهر این شهرستان در روز ۲۱ اسفند همزمان با مبعث رسول اکرم (ص) به مالکان آن‌ها تحویل داده می‌شود.

 

بازوند استاندار کرمانشاه نیز در این نشست با اشاره به لزوم اطلاع رسانی و اعتماد سازی مدیران گفت: کار اصلاح و استاندارد سازی اسانسور‌های ۱۹۱ واحد مسکن مهر پاوه که پیش از این تحویل متقاضیان شده باید تا دو هفته آینده به پایان برسد.

شریفی مدیر کل راه و شهرسازی استان هم در این نشست گفت: برای تکمیل واحد‌های باقی مانده مسکن مهر پاوه ۱۳ میلیارد تومان اعتبار نیاز است که ۴ میلیارد آن آماده پرداخت به پیمانکاران است.

سهم شهرستان پاوه از طرح مسکن مهر ۶۲۵ واحد است که تعداد واحد‌های تحویلی تا پایان اسفند به ۳۸۳ واحد می‌رسد و واحدهای باقیمانده هم قرار است تا اردیبهشت ۱۴۰۰ تحویل مالکان شود.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
برای حفظ انقلاب اسلامی باید پاسدار خون شهدا باشیم