دارندگان سهام عدالت می‌توانند بدون مراجعه حضوری و از طریق سامانه دو بانک تجارت و ملی نسبت به ثبت نام کارت اعتباری اقدام کنند. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان کرمانشاه گفت: دارندگان کارت‌های اعتباری تا سقف ۵۰ درصد سهام عدالت می‌توانند وام خرید کالا با […]

دارندگان سهام عدالت می‌توانند بدون مراجعه حضوری و از طریق سامانه دو بانک تجارت و ملی نسبت به ثبت نام کارت اعتباری اقدام کنند.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان کرمانشاه گفت: دارندگان کارت‌های اعتباری تا صدور غیرحضوری کارت‌های اعتباری برای دارندگان سهام عدالتسقف ۵۰ درصد سهام عدالت می‌توانند وام خرید کالا با سود ۱۸ درصد و باز پرداخت ۳ ساله دریافت و از فروشگاه‌های منتخب کالا خریداری کنند.

حیدریان افزود: برای دریافت کارت اعتباری نیازی به مراجعه حضوری به شعب بانک نیست و دارندگان سهام عدالت می‌توانند با مراجعه به سامانه بانک‌های تجارت و ملی نسبت به ثبت نام کارت‌های اعتباری اقدام نمایند.

وی خاطرنشان کرد: یک میلیون و ۴۴۱ هزار نفر در استان کرمانشاه دارای سهام عدالت هستند که ۵۳ درصد این افراد روش مستقیم سهام داری و ما بقی نیز روش غیر مستقیم را انتخاب کرده اند.

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان با بیان اینکه افراد با سهام داری غیر مستقیم باید در سامانه سجام ثبت نام کنند، اظهار داشت: از ۶۷۰ هزار نفری که در استان کرمانشاه روش غیر مستقیم سهامداری را انتخاب کرده اند تا کنون فقط ۶۴ درصد در سامانه سجام ثبت نام کرده اند.

حیدریان تصریح کرد: شهروندانی که نسبت به ثبت نام در سامانه سجام اقدام نکرده اند تا ۱۰ اسفند ماه فرصت دارند در این سامانه ثبت نام کنند.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
به روایت تاریخ دفاع مقدس/ بازی دراز خانقاه عارفان