به گزارش گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه، خدادادیان مسئول سلامت محیط شهرستان کرمانشاه گفت : طرح نظارتی برای جلوگیری از شیوع بیماری کرونا و پیشگیری از ورود به موج چهارم اجرا می‌شود. او گفت : در این طرح ۸۴ بازرس بهداشت از ۱۵ هزار مکان عمومی و عرضه کننده‌ی مواد غذایی بازرسی می‌کنند. […]

به گزارش گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه، خدادادیان مسئول سلامت محیط شهرستان کرمانشاه گفت : طرح نظارتی برای جلوگیری از شیوع بیماری کرونا و پیشگیری از ورود به موج چهارم اجرا می‌شود.

او گفت : در این طرح ۸۴ بازرس بهداشت از ۱۵ هزار مکان عمومی و عرضه کننده‌ی مواد غذایی بازرسی می‌کنند.

او با بیان اینکه ۶۰۰ تا ۷۰۰ مرکز روزانه در این طرح مورد بازرسی قرار می‌گیرند افزود: آرایشگاه‌های زنانه و نانوایی‌ها از مکان‌هایی هستند که نظارت ویژه بر آن‌ها انجام می‌شود.

مسئول سلامت محیط شهرستان کرمانشاه افزود: در شهر کرمانشاه ۳ هزار آرایشگاه زنانه فعالیت می‌کنند که زدن ماسک و پرهیز از تجمع در این مکان‌ها ضروری است.

خدادادیان به وجود ۹۷۰ نانوایی فعال در شهر کرمانشاه اشاره کرد و ادامه داد: از این تعداد ۳۰۰ نانوایی پرازدحام هستند.

او افزود: کارشناسان بهداشت در هر یک از نانوایی‌های پرازدحام مستقر می‌شوند تا به مراجعه کنندگان آموزش‌های لازم را در خصوص رعایت فاصله گذاری اجتماعی ارائه دهند.

خدادادیان از انجام تست کرونا برای مغازه داران خبر داد و گفت: کسانی که تست آن‌ها مثبت شود با تلفن همراه ردیابی و در صورت ترک منزل مغازه‌ی آن‌ها تعطیل می‌شود .

انتهای پیام/د

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
‍ نصب ۲۲۰ دوربین کنترل ترافیک و ثبت تخلف تا پایان ۱۴۰۰ درکرمانشاه