به گزارش گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه، حسین خوش اقبال معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمانشاه گفت : کارگران و اقشار حقوق بگیر جامعه امسال با وجود کرونا در تنگنای اقتصادی قرار داشته اند که می طلبد حل مشکلات کارگری در استان با تلاش و جدیت بیشتری پیگیری شود. او با تاکید […]

به گزارش گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه، حسین خوش اقبال معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمانشاه گفت : کارگران و اقشار حقوق بگیر جامعه امسال با وجود کرونا در تنگنای اقتصادی قرار داشته اند که می طلبد حل مشکلات کارگری در استان با تلاش و جدیت بیشتری پیگیری شود.

او با تاکید بر اهمیت مسایل کارگران در نظام اسلامی گفت : در شرایطی که استان با حوادث زلزله، سیل و کرونا روبرو بوده شاهد کاهش یافتن نرخ بیکاری بوده ایم.

خوش اقبال افزود: در همین جهت در مناطق زلزله زده هزار و ۳۰۰ میلیارد تومان تسهیلات ارزان قیمت پرداخت شد و به تثبیت یا ایجاد اشتغال برای ۱۹ هزار نفر انجامیده است.

معاون استاندار کرمانشاه افزود: راه اندازی پروژه پتروشیمی اسلام آبادغرب که عملیات اجرایی آن در فروردین ماه سال آینده آغاز می شود نقش مهمی در کاهش بیکاری و افزایش اشتغال در استان خواهد داشت .

انتهای پیام/د

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
لطفاً در راهروهای ادارات گم نشوید!/ دکتر جلیلآهنگرنژاد*