سرهنگ پرویز نظری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کرمانشاه، با اشاره به اینکه کشف مجموع سرقت‌ها در استان ۹ درصد افزایش یافته است اظهار داشت: بیشتر سرقت‌ها در زمینه سرقت‌های خرد شامل قطعات خودرو و مبلمان شهری است که کشف آن‌ها ۱۵ درصد افزایش یافته است. وی با بیان اینکه بخشی از افزایش سرقت […]

سرهنگ پرویز نظری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کرمانشاه، با اشاره به اینکه کشف مجموع سرقت‌ها در استان ۹ درصد افزایش یافته است اظهار داشت: بیشتر سرقت‌ها در زمینه سرقت‌های خرد شامل قطعات خودرو و مبلمان شهری است که کشف آن‌ها ۱۵ درصد افزایش یافته است.

وی با بیان اینکه بخشی از افزایش سرقت مربوط به آزادی زندانی‌ها در دوران شیوع کرونا بود عنوان کرد: استان کرمانشاه از نظر وقوع سرقت در جایگاه ۱۱ کشور قرار دارد و این سرقت‌ها در کل کشور وجود دارد.

رئیس پلیس آگاهی استان کرمانشاه با اشاره به اینکه تنها پلیس مسئول برقراری امنیت نیست و سایر نهادها کم کاری می‌کنند گفت: نبود روشنایی معابر در برخی محله‌ها و کمبود پارکینگ‌ها از دلایل افزایش وقوع سرقت است.

وی با بیان اینکه گسترش شهر و ترافیک از دلایل افزایش زمان رسیدن به محل وقوع جرم است گفت: کلانتری ابوذر و فرهنگیان در حال راه‌اندازی است و به تبع گشت‌ها افزایش می‌یابد.

رئیس پلیس آگاهی استان کرمانشاه با بیان اینکه ۴۵ درصد سارقان افراد سابقه‌دار هستند افزود: این موضوع در پرونده سارقان ذکر می‌شود و در برخورد با این افراد قاطع‌تر برخورد می‌شود.

نظری با اشاره به اینکه در برخورد با متخلفان خلأ قانونی وجود دارد گفت: بیش از ۸۵ درصد از خودروهایی که در شهر کرمانشاه به سرقت می‌روند، کشف می‌شوند.

انتهای پیام/۸۳۲/ ز

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
بایدن: ایران در مذاکرات وین جدی است