به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمانشاه به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار ‌علی اکبر جاویدان‌ اظهار داشت: شهید حاجی مرادی شامگاه یک شنبه پنجم خرداد سال گذشته که مصادف با شب قدر و شهادت حضرت علی(ع)  حین گشت زنی با اشرار مسلح درگیر و به درجه رفیع شهادت نائل آمد. وی ادامه داد: به […]

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمانشاه به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار ‌علی اکبر جاویدان‌ اظهار داشت: شهید حاجی مرادی شامگاه یک شنبه پنجم خرداد سال گذشته که مصادف با شب قدر و شهادت حضرت علی(ع)  حین گشت زنی با اشرار مسلح درگیر و به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

وی ادامه داد: به دنبال این حادثه تحقیقات گسترده و همه جانبه ای برای شناسایی عاملان شهادت سرگرد حاجی مرادی آغاز و کارآگاهان پلیس آگاهی استان طی چند مرحله موفق به دستگیری ۴ نفر از این افراد شدند.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه خاطرنشان کرد: در حالی که تحقیقات و اقدامات اطلاعاتی برای شناسایی عامل اصلی شهادت رئیس پلیس آگاهی اسلام آبادغرب ادامه داشت، کارآگاهان با ردیابی های تخصصی متوجه شدند این شخص به صورت غیرقانونی از کشور خارج و در شهر “دنیزلی” ترکیه زندگی مخفیانه ای را آغاز کرده است.

عامل شهادت مرزبان هرمزگانی دستگیر شد

سردار جاویدان افزود: پس از حصول اطمینان از حضور عامل اصلی شهادت شهید حاجی مرادی در “دنیزلی”، هماهنگی های لازم با پلیس اینترپل به عمل آمد و ماموران پلیس ترکیه پس از شناسایی مخفیگاه وی، در اقدامی غافلگیرانه او را دستگیر کردند.

وی در پایان و با بیان اینکه مقدمات انتقال وی به کشور در حال انجام است، گفت: مجرمان و قاتلان از نگاه تیزبین پلیس در امان نبوده و دیر یا زود تسلیم قانون شده و به سزای عملشان می رسند.

انتهای پیام/ش

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
قیمت محبوب‌ترین گوشی‌های بازار/ ۲۲اسفند۹۹