به گزارش خبرنگار مهر، بهرام فاضلی زاد ظهر امروز در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: وزارت ارشاد به صورت متمرکز نسبت به خریداری کتاب اقدام کرده و سهمیه استان‌ها را ارسال می‌کند. وی با بیان اینکه در بخش تخصیص کتاب به استان‌ها بیشترین جذب منابع کتاب به استان کرمانشاه تعلق دارد، افزود: با توجه […]

به گزارش خبرنگار مهر، بهرام فاضلی زاد ظهر امروز در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: وزارت ارشاد به صورت متمرکز نسبت به خریداری کتاب اقدام کرده و سهمیه استان‌ها را ارسال می‌کند.

وی با بیان اینکه در بخش تخصیص کتاب به استان‌ها بیشترین جذب منابع کتاب به استان کرمانشاه تعلق دارد، افزود: با توجه به سهمیه بالای کتاب که توسط وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برای استان کرمانشاه در نظر گرفته شده است، اداره کل کتابخانه‌های عمومی می‌تواند نسبت به دریافت کتاب از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه اقدام کند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه با اشاره به لزوم تأمین منابع کتاب تاکسی‌های فرهنگی گفت: در راستای حمایت از فرهنگ کتاب و کتابخوانی رانندگان تاکسی که در ترویج فرهنگ کتابخوانی بین مردم فعال هستند، تأمین کتاب می‌شوند.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
احیای شب قدر در جوار شهدای گمنام دانشگاه رازیکرمانشاه