به گزارش خبرنگار مهر، بهرام فاضلی زاد ظهر امروز در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: وزارت ارشاد به صورت متمرکز نسبت به خریداری کتاب اقدام کرده و سهمیه استان‌ها را ارسال می‌کند. وی با بیان اینکه در بخش تخصیص کتاب به استان‌ها بیشترین جذب منابع کتاب به استان کرمانشاه تعلق دارد، افزود: با توجه […]

به گزارش خبرنگار مهر، بهرام فاضلی زاد ظهر امروز در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: وزارت ارشاد به صورت متمرکز نسبت به خریداری کتاب اقدام کرده و سهمیه استان‌ها را ارسال می‌کند.

وی با بیان اینکه در بخش تخصیص کتاب به استان‌ها بیشترین جذب منابع کتاب به استان کرمانشاه تعلق دارد، افزود: با توجه به سهمیه بالای کتاب که توسط وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برای استان کرمانشاه در نظر گرفته شده است، اداره کل کتابخانه‌های عمومی می‌تواند نسبت به دریافت کتاب از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه اقدام کند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه با اشاره به لزوم تأمین منابع کتاب تاکسی‌های فرهنگی گفت: در راستای حمایت از فرهنگ کتاب و کتابخوانی رانندگان تاکسی که در ترویج فرهنگ کتابخوانی بین مردم فعال هستند، تأمین کتاب می‌شوند.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
فوت ۳۸۵ بیمار کووید۱۹ در کشور/ شناسایی ۱۹۸۹۹ بیماردیگر