امیر فرهاد آریانفر صبح امروز در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به لزوم ارتقا سطح آمادگی و افزایش توان رزمی تیپ ۳۵ و حفظ حراست از تمامیت ارضی و دفاع از مرزهای کشور گفت: رزمایش واکنش سریع نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران در منطقه عمومی شهرستان قصرشیرین برگزار شد. وی افزود: رزمایش مهم […]

امیر فرهاد آریانفر صبح امروز در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به لزوم ارتقا سطح آمادگی و افزایش توان رزمی تیپ ۳۵ و حفظ حراست از تمامیت ارضی و دفاع از مرزهای کشور گفت: رزمایش واکنش سریع نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران در منطقه عمومی شهرستان قصرشیرین برگزار شد.

وی افزود: رزمایش مهم ارتش جمهوری اسلامی ایران در منطقه عمومی قصرشیرین با عنوان لبیک یا امام خامنه‌ای و با رمز یا علی ابن ابی طالب (ع) اجرا شده است‌.

فرمانده قرارگاه منطقه غرب ارتش جمهوری اسلامی ایران به بیان جزئیات این رزمایش پرداخت و گفت: در این رزمایش، تیپ ۳۵ نیرو مخصوص و یگان‌های پهپادی و هوانیروز و یگان‌های جنگ الکترونیک حضور داشته‌اند.

وی ارتقا آمادگی رزمی و مقابله با هرگونه تهدید احتمالی در مرزهای منطقه و حفظ هماهنگی را اهداف برگزاری رزمایش واکنش سریع نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران عنوان کرد و ادامه داد: مهمترین پیام این رزمایش به دشمنان این است نیروهای قدرتمند ارتش در کنار سایر نیروهای مسلح آمادگی کامل برای حفاظت از خاک ایران اسلامی در برابر هر نوع تهدیدی را دارند.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
پرونده حادثه تیراندازی اخیر بصورت ویژه در حال رسیدگیاست