۴ هزار بیمار خاص و صعب‌العلاج تحت حمایت کیمته امداد استان کرمانشاه قرار دارند. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه؛ محسن رخصی، مدیرکل کمیته امداد استان کرمانشاه امروز، ۲۸ بهمن با اشاره به حمایت‌های این نهاد از بیمارن خاص، گفت: دیدار، دلجویی و حمایت‌های نقدی و غذایی از خانواده این بیماران نیز از برنامه‌های […]

۴ هزار بیمار خاص و صعب‌العلاج تحت حمایت کیمته امداد استان کرمانشاه قرار دارند.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه؛ محسن رخصی، مدیرکل کمیته امداد استان کرمانشاه امروز، ۲۸ بهمن با اشاره به ۴ هزار بیمار خاص و صعب‌العلاج تحت حمایت کمیته امدادحمایت‌های این نهاد از بیمارن خاص، گفت: دیدار، دلجویی و حمایت‌های نقدی و غذایی از خانواده این بیماران نیز از برنامه‌های اصلی کمیته امداد استان به‌شمار می‌رود.

رخصی با اشاره به دیدار از ۶ خانواده بیمار صعب‌العلاج ساکن در حوزه استحفاظی کمیته امداد منطقه در دو شهرستان کرمانشاه و روانسر، گفت: در این دیدار‌ها بسته‌های معیشتی و کمک‌های نقدی به این خانوار‌ها اهدا شد.

مدیرکل کمیته امداد استان کرمانشاه با تاکید بر اینکه خیران همیشه یاری‌رسان این نهاد برای دستگیری از مددجویان به‌ویژه بیماران خاص و صعب‌العلاج هستند تصریح کرد: بخش قابل توجهی از کمک‌های اهدایی به خانوار‌های تحت حمایت با مشارکت خیران نیک‌اندیش تأمین می‌شود.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
دوربین مداربسته آرایشگاه زنانه راز قربانی شدن زن لاکچری در تهران را لو داد