معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری کرمانشاه با اشاره به جایگاه جامعه پزشکی در پیشگاه مردم تاکید کرد: جانفشانی و ایثارگری کادر پزشکی و درمانی در مقابله با کرونا ارج و منزلت جامعه پزشکان را برای مردم دو چندان کرد. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه؛ ” حسین خوش اقبال” معاون سیاسی امنیتی […]

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری کرمانشاه با اشاره به جایگاه جامعه پزشکی در پیشگاه مردم تاکید کرد: جانفشانی و ایثارگری کادر پزشکی و درمانی در مقابله با کرونا ارج و منزلت جامعه پزشکان را برای مردم دو چندان کرد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه؛ ” حسین خوش اقبال” معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری کرمانشاه در جلسه‌ای مقابله با بیماری کرونا منزلت پزشکان را دوچندان کردبا هیات مدیره نظام پزشکی استان از جامعه پزشکان به عنوان یکی از مهم‌ترین تشکل‌های منطقه‌ای و استانی یاد کرد و گفت: رفتار و حرکت جامعه پزشکان همواره جزو الگو‌های جامعه بوده و بر رفتار‌های اجتماعی شهروندان تاثیر گذار بوده است.

وی با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای سلامت استان کرمانشاه تصریح کرد: علیرغم برخی دیدگاه‌ها و تفکرات، جامعه پزشکی با جان و دل در مقابله با کرونا ورود کرد و بسیار خوش درخشید که حتما مردم قدرشناس این خدمات هستند.

خوش اقبال در پایان با تاکید بر ضرورت پیگیری دغدغه‌ها و مشکلات جامعه پزشکی استان گفت: هر چه دغدغه‌های حرفه‌ای پزشکان کمتر شود خدمت بهتری به شهروندان ارائه می‌شود.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
غرب استان کرمانشاه در وضعیت بحران/ مدارس تعطیل شد