به گزارش گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه، سرهنگ امیرهوشنگ نظری گفت: نیرو‌های مرزبانی پاوه پس از اطلاع از حضور یک دستگاه کامیون حامل کالای قاچاق در نقاط مرزی، رسیدگی به موضوع را در دستور کار قرار دادند. او ادامه داد: مرزبانان هنگ مرزی پاوه با انجام کار‌های اطلاعاتی موفق به شناسایی کامیون مورد […]

 به گزارش گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه، سرهنگ امیرهوشنگ نظری گفت: نیرو‌های مرزبانی پاوه پس از اطلاع از حضور یک دستگاه کامیون حامل کالای قاچاق در نقاط مرزی، رسیدگی به موضوع را در دستور کار قرار دادند.

او ادامه داد: مرزبانان هنگ مرزی پاوه با انجام کار‌های اطلاعاتی موفق به شناسایی کامیون مورد نظر شده و پس از توقیف آن و هماهنگی با مقام قضایی، بازرسی‌های لازم را به عمل آوردند.

سرهنگ نظری بیان کرد: در این بازرسی مقدار زیادی کالای قاچاق از جمله ۴۷۱ هزار نخ سیگار و ۴۵۰ بسته توتون، سه هزار و ۳۸۰ متر پارچه، سه هزار و ۲۰۰ دست پوشاک و ۷۰ تخته پتوی مسافرتی کشف شد.

جانشین فرمانده مرزبانی استان کرمانشاه در ادامه کشف ۵۶ دستگاه تلویزیون، ۵۳ عدد ال سی دی گوشی تلفن همراه، ۱۸ قطعه لوازم برقی خودرو و چهار دستگاه بیت کویین را از دیگر کشفیات انجام شده عنوان کرد.

او همچنین با اشاره به کشف ۲۳۰ کیلوگرم مغز فندق و ۷۰ کیلوگرم گوشت قرمز، یادآوری کرد: با تلاش مرزداران پاوه چند جفت کفش و تعدادی اره برقی و لوازم برقی خانگی نیز از خودرو توقیفی کشف شد.

سرهنگ نظری در پایان ارزش محموله‌های قاچاق کشف شده را طبق نظر کارشناسان ۱۷ میلیارد ریال عنوان کرد و گفت: در این راستا یک نفر هم دستگیر و برای صدور حکم لازم تحویل مراجع قضایی شد.
انتهای پیام/ز

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
نمایه شدن مقاله ایرانیان درباره قطعات ماکروویو در مجلهScientific reports