قرارداد فلورین تائووین، وینگر ۲۸ ساله و فرانسوی تیم مارسی در پایان فصل با این تیم به اتمام می رسد و هنوز توافقی برای تمدید قرارداد حاصل نشده است. فلورین تائووین بعد از دوران نه چندان خوب در نیوکاسل حالا در مارسی به اوج بازگشته و احتمالا در تابستان راهی تیم بزرگ تری خواهد شد. […]

 قرارداد فلورین تائووین، وینگر ۲۸ ساله و فرانسوی تیم مارسی در پایان فصل با این تیم به اتمام می رسد و هنوز توافقی برای تمدید قرارداد حاصل نشده است. فلورین تائووین بعد از دوران نه چندان خوب در نیوکاسل حالا در مارسی به اوج بازگشته و احتمالا در تابستان راهی تیم بزرگ تری خواهد شد.

نشریه دفنسا سنترال مدعی شد شانس خرید فلورین تائووین به رئال مادرید پیشنهاد داده شده، اما زین الدین زیدان علاقه ای به جذب او نداشته و این انتقال منتفی شده است. فلورین تائووین در توئیتر و در کامنت های این نشریه اینگونه واکنش نشان داد: “واقعا؟ (با خنده)، ممنون که باعث خنده ام شدید.”

رئال مادرید می تواند در تابستان پیش رو به راحتی و با انتقالی آزاد فلورین تائووین را جذب کند، اما به نظر می رسد نام این بازیکن در لیست خرید زیدان قرار ندارد. رئال مادرید نام های بزرگ تری را در در ذهن دارد و نام بازیکنانی چون کیلیان امباپه یا ارلینگ هالند برای انتقال به برنابئو مطرح شده است.

01573349

 

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
برد دلچسب تیم کرمانشاه در خانه