فوتبالیست اهل شهرستان مرودشت از توابع استان فارس که در برج میلاد رکورد زد گفت : با گذاشتن توپ فوتبال بر روی سر، یک هزار و ۶۹۳ پله برج میلاد را به حالت عقب رفتن طی کردم که این رکورد برای نخستین بار است که در کشور به ثبت می‌رسد.  علیرضا خسروی گفت : زمانی […]

فوتبالیست اهل شهرستان مرودشت از توابع استان فارس که در برج میلاد رکورد زد گفت : با گذاشتن توپ فوتبال بر روی سر، یک هزار و ۶۹۳ پله برج میلاد را به حالت عقب رفتن طی کردم که این رکورد برای نخستین بار است که در کشور به ثبت می‌رسد.

 علیرضا خسروی گفت : زمانی که این پله‌ها را طی کردم ، ۳۸ دقیقه و ۱۴ ثانیه طول کشید که بسیار سخت بود زیرا فرد در حالت به عقب حرکت کردن، نیاز به تمرکز بیشتری دارد.

روپایی زدن فوتبالیست مرودشتی ۱۲ ساله شد

وی ادامه داد: ۱۲ سال است که برنامه روپایی زدن را با توپ‌های مختلف کار می‌کنم و همین برنامه را چند سال قبل به صورت رو به جلو انجام دادم که با موفقیت همراه بود.

خسروی بیان داشت: امیدوارم مسوولان شهرستان مرودشت به وعده‌هایی که دادند عمل کنند تا بتوانم به کارهای جدیدی بپردازم.

حرکات ویژه ورزشکار جوان مرودشتی با توپ

این ورزشکار خلاق مرودشتی که ۳۵ سال سن دارد، پیش تر نیز با زدن روپایی، ضربه با سر و زانو با توپ‌های مختلف، فاصله حرم مطهر حضرت ابوالفضل‌العباس (ع) تا بارگاه مقدس امام حسین (ع) در شهر کربلا در کشور عراق با حرکت بر روی زانو و زدن توپ با سر طی کرده است.

این ورزشکار، همچنین روپایی زدن با توپ در کشتی از بندرعباس تا جزیره قشم به نام خلیج فارس و چند برنامه دیگر را در کارنامه دارد.

شهرستان مرودشت در فاصله ۴۵ کیلومتری شمال شیراز واقع شده است.آ

 

 

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
هشت تن بر اثر تصادفات جاده‌ای در اولین روز تعطیلات نوروزیمصدوم شدند