به گزارش گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه،  سرهنگ فرزاد اکبری گفت:در آستانه نوروز و آغاز فصل خانه تکانی منازل، عده‌ای شیاد با درج آگهی‌های فریبنده تبلیغاتی در معابر و فضای مجازی سعی در جلب اعتماد عمومی کرده تا در فرصت مناسب نیت خود را عملیاتی کنند. او افزود: شرکت‌های خدماتی و نظافتی مجاز […]

 به گزارش گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه،  سرهنگ فرزاد اکبری گفت:در آستانه نوروز و آغاز فصل خانه تکانی منازل، عده‌ای شیاد با درج آگهی‌های فریبنده تبلیغاتی در معابر و فضای مجازی سعی در جلب اعتماد عمومی کرده تا در فرصت مناسب نیت خود را عملیاتی کنند.

او افزود: شرکت‌های خدماتی و نظافتی مجاز لازم است از یکسو دارای شماره ثبت شرکت از اداره کل ثبت شرکت‌ها بوده و از سوی دیگر مجوز فعالیت از اتحادیه مربوط را داشته باشند.

اکبری با بیان اینکه شرکت‌های غیرمجاز معمولا آدرس و مکان مشخصی برای فعالیت ندارند، گفت: اینگونه شرکت‌ها صرفا با یک شماره تلفن اقدام به اعزام نیروی خدماتی به منازل و شرکت‌ها کرده و در برخی اوقات اسامی مشابه با شرکت‌های معتبر داشته و دریافت دستمزد کمتر برای جلب نظر مشتریان خود را مورد تبلیغ قرار می‌دهند.

رئیس پلیس پیشگیری استان کرمانشاه بیان کرد: شهروندان باید قبل از هرگونه اعتماد به این شرکت‌ها از طریق مراجعه به سایت اداره کل ثبت شرکت‌ها و اتحادیه مربوطه، نسبت به استعلام وضعیت فعالیت آن‌ها اقدام کرده و با مشاهده کارت شناسایی افرادی که به درب منازل جهت انجام امور نظافتی یا بردن قالی برای قالیشویی مراجعه می‌کنند، هویت آنان و شرکت فرستنده را احراز کنند.

او  همچنین از شهروندان خواست موارد ایمنی را در نگهداری اشیای قیمتی در منازل رعایت کرده و به عنوان یک شهروند آگاه، عواقب ناشی از درخواست نیرو از شرکت‌های بی نام و نشان را درنظر بگیرند.

انتهای پیام /ز

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
افتتاح درمانگاه تخصصی دندانپزشکی «مهر مادر» درکرمانشاه