با تصمیم هیئت مدیره باشگاه ذوب آهن اصفهان، مجتبی حسینی به‌عنوان سرمربی جدید تیم فوتبال این باشگاه انتخاب شد؛ هیئت مدیره باشگاه ذوب آهن اصفهان پس از بررسی شرایط گزینه‌های مدنظر، در نهایت بر سر سپردن سکان هدایت تیم به مجتبی حسینی به جمع‌بندی نهایی رسید. وی سابقه هدایت تیم‌های ذوب آهن اصفهان و نفت […]

 با تصمیم هیئت مدیره باشگاه ذوب آهن اصفهان، مجتبی حسینی به‌عنوان سرمربی جدید تیم فوتبال این باشگاه انتخاب شد؛ هیئت مدیره باشگاه ذوب آهن اصفهان پس از بررسی شرایط گزینه‌های مدنظر، در نهایت بر سر سپردن سکان هدایت تیم به مجتبی حسینی به جمع‌بندی نهایی رسید.

وی سابقه هدایت تیم‌های ذوب آهن اصفهان و نفت مسجد سلیمان و دستیاری در تیم‌های ذوب آهن اصفهان، نساجی مازندران، نفت تهران و پرسپولیس تهران را در کارنامه خود دارد.

گفتنی‌ست که حسینی با فسخ یکطرفه از باشگاه نفت مسجدسلیمان جدا شده و مدیران باشگاه نفت به دنبال شکایت از سرمربی سابق خود هستند؛ با رسمی شدن حضور حسینی در ذوب‌آهن، باید دید این سرمربی چه تغییراتی در لیست تیمش برای نیم‎فصل دوم به وجود خواهد آورد و مناقشه او با باشگاه نفت به کجا می‌رسد و چه کسی سکان هدایت نفتی‌ها را در نیم‌فصل دوم به عهده خواهد گرفت.

 

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
۲۵۵ نقطه بحرانی آتش‌سوزی در کرمانشاه شناسایی شده است