به گزارش گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه،  محمودرضا مرادی  با اشاره به تایید برخی موارد کرونای انگلیسی در کشور گفت: متاسفانه مشاهدات نشان از چرخش این ویروس در کشور دارد. او با بیان اینکه تاکنون موردی از ابتلا به این ویروس در استان ما گزارش نشده گفت: در استان‌های همجوار هم موردی از […]

 به گزارش گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه،  محمودرضا مرادی  با اشاره به تایید برخی موارد کرونای انگلیسی در کشور گفت: متاسفانه مشاهدات نشان از چرخش این ویروس در کشور دارد.

او با بیان اینکه تاکنون موردی از ابتلا به این ویروس در استان ما گزارش نشده گفت: در استان‌های همجوار هم موردی از کرونای انگلیسی گزارش نشده، اما به هرحال با توجه به چرخش ویروس در کشور همه باید هوشیار باشیم.

او افزود: این احتمال هست که موج چهارم کرونا از نوع کرونای انگلیسی باشد، بنابراین باید از هم اکنون هوشیار بود و با رعایت جدی  دستورهای بهداشتی مانع ایجاد این موج شویم.

مرادی  بیان کرد: راه حل مقابله با هر نوع کرونا چه انگلیسی باشد، چه آفریقایی و چه هرنوع دیگری، یکی است و تنها با استفاده از ماسک و رعایت فاصله اجتماعی و نیز خودداری از حضور در محل‌های شلوغ و پرتجمع می‌توان مانع شیوع این ویروس شد.

او یادآور شد: در بحث پیشگیری از ورود کرونای انگلیسی به استان هم محدودیت‌هایی در نظر داریم که در جلسه ستاد کرونای استان مطرح خواهیم کرد.

او با بیان اینکه احتمال بروز موج چهارم کرونا در صورت ادامه روند عادی انگاری این بیماری وجود دارد، گفت: فعلا تعداد بستری‌های کرونا اضافه نشده، اما هر آن احتمال دارد با تدوام غفلت و بی توجهی مردم گرفتار موج چهارم شویم.

انتهای پیام /ز

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
یادداشت| عقلانیت انقلابی در سیاست به چه معناست؟