سرویس کرمانشاه _ شهردار کرمانشاه گفت: در مجموعه مدیریت شهری، تمام تلاش خود را به کار خواهیم گرفت تا فضایی شاداب، جذاب و پرنشاط در ایام نوروز در کرمانشاه فراهم شود. به گزارش کردپرس؛ سعید طلوعی در نشست همفکری کمیته زیباسازی شهر کرمانشاه که برای استقبال از نوروز تشکیل شد، اظهار داشت: یکی از مطالبات به […]

سیمای شهر کرمانشاه برای نوروز شاداب می‌شود

سرویس کرمانشاه _ شهردار کرمانشاه گفت: در مجموعه مدیریت شهری، تمام تلاش خود را به کار خواهیم گرفت تا فضایی شاداب، جذاب و پرنشاط در ایام نوروز در کرمانشاه فراهم شود.

به گزارش کردپرس؛ سعید طلوعی در نشست همفکری کمیته زیباسازی شهر کرمانشاه که برای استقبال از نوروز تشکیل شد، اظهار داشت: یکی از مطالبات به حق شهروندان، داشتن محیط زیست مناسب شهری است که در این زمینه معاونت خدمات شهری، سازمان فضای سبز و سیما و منظر شهری به همراه مناطق هشتگانه باید در خصوص درختکاری با برنامه و جدیت مناسب پیگیری کنند.

وی با اشاره به مشکل جدی کرونا و محدودیت‌هایی که این بیماری برای شهرداری ایجاد کرده است، افزود: ستاد مبارزه با کرونا در شهرداری نسبت به ادامه گندزدایی و ضدعفونی معابر و آگاهی بخشی به شهروندان اقدامات لازم را انجام دهند.

شهردار کرمانشاه با اشاره به نزدیک شدن به ایام نوروز و آغاز سال ۱۴۰۰ تصریح کرد: در تلاشیم تا با ایجاد شرایط مطلوب در مناطق هشت‌گانه و سازمان سیما و منظر شهری، محیطی چشم نواز در شان کرمانشاه به وجود آوریم تا رضایتمندی شهروندان را فراهم شود.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
واکسیناسیون راه اصلی پیشگیری از کرونا ویروس است