رضا سلیم ساسانی ظهر امروز در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به اعمال محدودیت‌ها و تعطیلی اجباری صنوف غیرضروری اظهار کرد: تعطیلی‌های مذکور طبق اعلام ستاد مبارزه با کرونا استان کرمانشاه در کاهش مبتلایان جدید به کرونا بسیار تأثیرگذار بوده است. وی افزود: گشت نظارت و بازرسی اتاق و بسیج اصناف در راستای تمکین به دستورالعمل ستاد ملی مبارزه با کرونا و […]

رضا سلیم ساسانی ظهر امروز در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به اعمال محدودیت‌ها و تعطیلی اجباری صنوف غیرضروری اظهار کرد: تعطیلی‌های مذکور طبق اعلام ستاد مبارزه با کرونا استان کرمانشاه در کاهش مبتلایان جدید به کرونا بسیار تأثیرگذار بوده است.

وی افزود: گشت نظارت و بازرسی اتاق و بسیج اصناف در راستای تمکین به دستورالعمل ستاد ملی مبارزه با کرونا و تعطیلی مشاغل با همکاری فرمانداری کرمانشاه، نماینده دادستانی، بازرسی اصناف، بهداشت، شهرداری، تعزیرات، اماکن و نیروی انتظامی انجام شد.

مسئول بسیج اصناف کرمانشاه با بیان اینکه در گشت‌های نظارت و بازرسی برخی از واحدهای صنفی پلمب شدند، گفت: هم اکنون روند قانونی رسیدگی به تخلفات واحدهای صنفی به طور جدی در حال پیگیری است.

ساسانی با اشاره به وجود ۶۰ هزار واحد صنفی در کرمانشاه خاطرنشان کرد: ۴۲ هزار واحد صنفی در ایام اعمال محدودیت‌ها غیرضروری شناخته شدند که از این تعداد حدود ۸۵ درصد واحدها تعطیلی را جدی گرفته و در ایام مذکور هیچ گونه فعالیتی نداشتند.

وی با اشاره به شرایط کنونی ویروس منحوس کرونا ادامه داد: هم اکنون تمامی واحدهای صنفی موظف به رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی هستند و استفاده از ماسک و رعایت فاصله گذاری اجتماعی در بازار و تمام واحدهای صنفی نباید نادیده گرفته شود.

کد خبر ۵۱۰۲۹۳۴
پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
خرید ۵۲۲ هزار تن گندم در کرمانشاه/ گندم سن زده‌ای در استان نداشتیم