به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، مهدی محمدی در خصوص آخرین آمار مبتلایان به ویروس کووید۱۹، اظهار داشت: طی شبانه روز گذشته در مجموع ۷۷ بیمار مبتلا به کرونا شناسایی شده که از این تعداد ۱۳ نفر بستری و ۶۴ نفر نیز سرپایی تحت درمان قرار گرفتند. وی افزود: خوشبختانه در شبانه روز گذشته موردی […]

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، مهدی محمدی در خصوص آخرین آمار مبتلایان به ویروس کووید۱۹، اظهار داشت: طی شبانه روز گذشته در مجموع ۷۷ بیمار مبتلا به کرونا شناسایی شده که از این تعداد ۱۳ نفر بستری و ۶۴ نفر نیز سرپایی تحت درمان قرار گرفتند.

وی افزود: خوشبختانه در شبانه روز گذشته موردی از فوت در اثر ابتلا قطعی به کرونا در استان ثبت نشده از این رو شمار جانباختگان از ابتدای اپیدمی همان یک‌هزار و ۴۷۲ تن بوده است.

رئیس کمیته اطلاع‌رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی استان کرمانشاه با اشاره به افزایش موارد سرپایی و بستری کرونا در استان، افزود: مجموعاً در شبانه روز گذشته ۴۶ بیمار با علائم کرونا در بیمارستان‌ها بستری و ۲۹ نفر نیز از مراکز درمانی ترخیص شده‌اند و هم‌اکنون ۱۴۱ بیمار مربوط به کرونا در مراکز درمانی استان بستری هستند.

انتهای پیام/پ


پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
151 هکتار از اراضی ملی کرمانشاه از زمین‌خواران پس گرفتهشد