به گزارش خبرنگار مهر، محمودرضا مرادی بعد از ظهر امروز در جلسه ستاد مقابله با کرونا استان کرمانشاه با حضور استاندار برگزار شد، به نزدیک شدن نوروز ۱۴۰۰ اشاره و اظهار کرد: احتمال ورود مسافران زیادی به استان کرمانشاه وجود داشته که باید برای آن راه‌حلی اندیشید. وی با تاکید بر مهم بودن هفته‌های آتی […]

به گزارش خبرنگار مهر، محمودرضا مرادی بعد از ظهر امروز در جلسه ستاد مقابله با کرونا استان کرمانشاه با حضور استاندار برگزار شد، به نزدیک شدن نوروز ۱۴۰۰ اشاره و اظهار کرد: احتمال ورود مسافران زیادی به استان کرمانشاه وجود داشته که باید برای آن راه‌حلی اندیشید.

وی با تاکید بر مهم بودن هفته‌های آتی در بحث کنترل کرونا، افزود: در این ایام خریدهای نوروزی و مراسمات عروسی بیشتر شده که موجب افزایش آمار کرونا خواهد شد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه تاکید کرد: رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی با جدیت هرچه بیشتر باید انجام شده و رسانه‌ها به حساس سازی جامعه نسبت به رعایت این دستورالعمل‌ها اقدام کنند.

گفتنی است، در جلسه امروز ستاد مقابله با کرونا استان کرمانشاه ۲۴ مصوبه در مورد رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی همچون استفاده از ماسک در اماکن شلوغ و جلوگیری از ورود افراد بدون ماسک به این اماکن برای ابلاغ به دستگاه‌های ذیربط تعیین شد.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
توصیه هایی برای آجیل خورها