با پیگیری نماینده کرمانشاه آب به ۵ روستای بخش سرفیروزآباد رسید
با پیگیری نماینده کرمانشاه آب به ۵ روستای بخش سرفیروزآباد رسید

 به گزارش فر نیوز  به نقل از روابط عمومی دفتر دکتر محمد رشیدی  با پیگیری نماینده کرمانشاه؛ آب به ۵ روستای بخش “سرفیروزآباد” رسید  در این مطلب می خوانیم  :   پیگیری‌های نماینده کرمانشاه برای رفع مشکلات کم آبی روستاهای بخش سرفیروزآباد شهرستان کرمانشاه نتیجه داد و  آب به پنج روستای این بخش رسید. در […]

 به گزارش فر نیوز  به نقل از روابط عمومی دفتر دکتر محمد رشیدی  با پیگیری نماینده کرمانشاه؛ آب به ۵ روستای بخش “سرفیروزآباد” رسید

 در این مطلب می خوانیم  :   پیگیری‌های نماینده کرمانشاه برای رفع مشکلات کم آبی روستاهای بخش سرفیروزآباد شهرستان کرمانشاه نتیجه داد و  آب به پنج روستای این بخش رسید.

در ادامه ایم مطلب می خوانیم  ،  مهرماه امسال  دکتر محمد رشیدی نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی به همراه مسئولین آبفای استان بازدیدی از روستاهای بخش سرفیروزآباد کرمانشاه داشت و از نزدیک در جریان مشکلات آنها و بویژه مشکل کم آبی این روستاها قرار گرفت.

پس از شنیدن صحبت روستاییان در خصوص مشکلات کم آبی، نماینده کرمانشاه خواستار رسیدگی هر چه سریعتر به این مشکلات و رفع کامل مشکل کم آبی این روستاها از طریق مسئولان آبفای استان شد.

حالا امروز بعد از حدود دو ماه پیگیری مستمر، با انجام ۵۰۰ متر لوله گذاری، مشکل آب روستای پشت تاله عثمانوند بخش سرفیروزآباد به همراه چهار روستای دیگر این بخش مرتفع شد.

این پنج روستا با تعداد ۱۶۵ خانوار در ۱۱۰ کیلومتری شهر کرمانشاه قرار دارند و مشکلات کم آبی موجب مهاجرت بسیاری اهالی آنها شده بود، اما امروز این روستاها با پیگیری مجدانه نماینده کرمانشاه در کوتاهترین زمان ممکن از آب بهداشتی و پایدار برخوردار شدند.

پیگیری برای رفع مشکلات کم آبی دیگر روستاهای این بخش و نیز روستاهای بخش مرکزی از سوی نماینده مردم کرمانشاه همچنان ادامه دارد.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
غفوری: درگیری دانشگر و اسماعیلی طبیعی بود