مددجویان کرمانشاهی که مشمول دریافت سبد معیشتی هستند، تا ۱۵ اسفند فرصت دارند برای دریافت سهمیه خود اقدام کنند. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان کرمانشاه با بیان اینکه امسال ۶۵ هزار سبد معیشتی به خانوار‌های مددجو در استان اعطا شده، گفت: طبق آخرین آمار […]

مددجویان کرمانشاهی که مشمول دریافت سبد معیشتی هستند، تا ۱۵ اسفند فرصت دارند برای دریافت سهمیه خود اقدام کنند.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان کرمانشاه با بیان اینکه امسال ۶۵ مددجویان مشمول برای دریافت سبد معیشتی خود اقدام کنندهزار سبد معیشتی به خانوار‌های مددجو در استان اعطا شده، گفت: طبق آخرین آمار ۱۳ هزار خانوار مددجو در شهرستان کرمانشاه و برخی دیگر از شهرستان‌های استان از دریافت این سبد جا مانده اند.

رضایی افزود: این مشمولان تا ۱۵ اسفند ماه فرصت دارند که برای دریافت سبد معیشتی خود با در دست داشتن کارت بانکی صندوق امداد ولایت و کارت ملی سرپرست خانوار به فروشگاه‌های رفاه مراجعه کنند.

وی با اشاره به اینکه فروشگاه‌های رفاه در شهر کرمانشاه در مناطق دولت آباد، کیهانشهر و بلوار طاق بستان واقع شده ، اظهار داشت:حفظ دستورالعمل‌های بهداشتی، رعایت فاصله اجتماعی و استفاده از ماسک در زمان دریافت سبد کالا برای تمامی مددجویان الزامی است.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
افزایش خطر ابتلای به کرونا در ورزشکاران با برگزاری مسابقاتورزشی