به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، با توجه به گزارش تخلفات صورت گرفته در بانک‌های خصوصی، مجلس تحقیق و تفحص از بانک‌های خصوصی را کلید زد و این موضوع نهایتا با ۱۸۵ رای موافق نمایندگان به تصویب رسید. برای اجرای این مصوبه هیاتی ۱۵ نفره شامل ۱۳ نفر از اعضای کمیسیون اقتصادی به همراه دو […]

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، با توجه به گزارش تخلفات صورت گرفته در بانک‌های خصوصی، مجلس تحقیق و تفحص از بانک‌های خصوصی را کلید زد و این موضوع نهایتا با ۱۸۵ رای موافق نمایندگان به تصویب رسید.

برای اجرای این مصوبه هیاتی ۱۵ نفره شامل ۱۳ نفر از اعضای کمیسیون اقتصادی به همراه دو نفر از اعضای دیگر کمیسیون‌ها، جهت تحقیق و تفحص از بانک‌های خصوصی کشور انتخاب شدند.

احمد امیرآبادی، سید احسان خاندوزی ،صمدالله محمدی، مجتبی توانگر، سید لفته احمدنژاد، سید غنی نظری، محسن علیزاده، انور حبیب‌زاده ، سید کاظم موسوی، مسلم صالحی، غلامرضا مرحبا، شهباز حسن‌پور و مهدی طغیانی ۱۳ نفر عضو کمیسیون اقتصادی مجلس در این هیات هستند.

همچنین با رای نمایندگان کمیسیون اقتصادی مجلس از میان ۲۰ کاندیدا، دکتر محمد رشیدی نماینده مردم شریف کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی به همراه مالک شریعتی نماینده مردم شریف تهران، ری وشمیرانات به عنوان دو عضو دیگر این هیات جهت تحقیق و تفحص از بانک‌های خصوصی انتخاب شدند.

انتهای پیام/ح

 


پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
آیا سینوفارم در برابر اومیکرون موثر است؟