آتش‌پاد غلامرضا رضایی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کرمانشاه، با اشاره به بارندگی شب گذشته اظهار داشت: این بارندگی سبب تخریب یک باب منزل مسکونی متروکه در خیابان شهید اشرفی اصفهانی کرمانشاه شد. وی افزود: صبح امروز ساعت ۸:۴۶ تخریب این ساختمان به سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمانشاه اعلام شد که بلافاصله […]

آتش‌پاد غلامرضا رضایی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کرمانشاه، با اشاره به بارندگی شب گذشته اظهار داشت: این بارندگی سبب تخریب یک باب منزل مسکونی متروکه در خیابان شهید اشرفی اصفهانی کرمانشاه شد.

وی افزود: صبح امروز ساعت ۸:۴۶ تخریب این ساختمان به سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمانشاه اعلام شد که بلافاصله ۶ دستگاه خودروی امدادی به همراه ۲۵ نیروی آتش‌نشان به محل اعزام شد.

رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمانشاه عنوان کرد: عملیات مربوط به آواربرداری با یافتن ۲ نفری که به گفته شاهدان محلی تنها ساکنان این منزل مسکونی بودند، حدود ۶ ساعت طول کشید و پس از پاکسازی کامل محیط و کشف نشدن اجساد احتمالی دیگر به پایان رسید.

رضایی گفت: با توجه به اعلام اورژانس پیش بیمارستانی کرمانشاه دو فرد مذکور که یک زن و یک مرد بوده‌اند به دلیل شدت جراحات وارده بدون علائم حیاتی از زیر آوار خارج شدند.

وی با بیان اینکه ریزش واحد مسکونی مذکور به دلیل غیرقابل سکونت بودن آن رخ داده است خاطرنشان کرد: در مناطق هشت‌گانه شهرداری کرمانشاه واحدهای مسکونی غیرقابل سکونت و متروکه زیادی وجود دارد که به منظور جلوگیری از وقوع چنین حادثه‌های ناگواری بارها برای تعیین تکلیف آن در شهرداری مناطق اقدام شده است.

انتهای پیام/۸۳۲/ح

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
رودیگر: سوارز مهاجمی در کلاس جهانی است