به گزارش خبرگزاری مهر، علی عزیزیان اظهار کرد: پس از اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع یک مورد آتش سوزی در محوطه امامزاده باقر (ع) شهر بیستون، تیمی از مأموران به محل اعزام شدند. وی افزود: پس از حضور مأموران نگهبان امامزاده باقر (ع) به آنها مراجعه و عنوان کرد ساعتی پیش چند […]

به گزارش خبرگزاری مهر، علی عزیزیان اظهار کرد: پس از اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع یک مورد آتش سوزی در محوطه امامزاده باقر (ع) شهر بیستون، تیمی از مأموران به محل اعزام شدند.

وی افزود: پس از حضور مأموران نگهبان امامزاده باقر (ع) به آنها مراجعه و عنوان کرد ساعتی پیش چند زائر خانم در قسمت بیرونی امامزاده و پشت یکی از پنجره‌های چوبی اقدام به روشن کردن شمع کرده‌اند.

فرمانده انتظامی هرسین با اشاره به علت این حادثه تصریح کرد: طبق اظهارات فرد نگهبان احتمالاً پس از روشن کردن شمع‌ها و سقوط آنها به روی پنجره چوبی باعث سرایت آتش به کتابخانه کوچک امامزاده شده است که البته با حضور به موقع عوامل آتش نشانی حریق مهار شده است.

عزیزیان خاطر نشان کرد: به جز خسارت بسیار جزئی که به کتابخانه وارد آمده خوشبختانه این آتش سوزی حادثه جانی و مالی قابل ذکری به دنبال نداشته است.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
کرونای انگلیسی به مشهد رسید / شناسایی 6 بیمار مبتلا