فرمانده انتظامی هرسین گفت: آتش سوزی رخ داده در بخشی ساختمان امامزاده باقر (ع) بیستون خسارت جانی به همراه نداشت و با حداقل خسارت به کتابخانه مهار شد. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه؛ سرهنگ “علی عزیزیان” فرمانده انتظامی شهرستان هرسین گفت: پس از اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع یک مورد […]

فرمانده انتظامی هرسین گفت: آتش سوزی رخ داده در بخشی ساختمان امامزاده باقر (ع) بیستون خسارت جانی به همراه نداشت و با حداقل خسارت به کتابخانه مهار شد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه؛ سرهنگ “علی عزیزیان” فرمانده انتظامی شهرستان هرسین گفت: پس از اعلام مرکز آتش سوزی در آستان امامزاده باقر (ع) بیستونفوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع یک مورد آتش سوزی در محوطه امامزاده باقر (ع) شهر بیستون، تیمی از ماموران به محل اعزام شدند.

وی ادامه داد: پس از حضور ماموران نگهبان امامزاده باقر (ع)، به آن‌ها مراجعه و عنوان کرد ساعتی پیش چند زائر خانم در قسمت بیرونی امامزاده و پشت یکی از پنجره‌های چوبی اقدام به روشن کردن شمع کرده اند.

فرمانده انتظامی هرسین تصریح کرد: طبق اظهارات فرد نگهبان، احتمالا پس از روشن کردن شمع‌ها و سقوط آن‌ها به روی پنجره چوبی باعث سرایت آتش به کتابخانه کوچک امامزاده شده است که البته با حضور به موقع عوامل آتش نشانی، حریق مهار شده است.

سرهنگ عزیزیان تصریح کرد: به جز خسارت بسیار جزئی که به کتابخانه وارد آمده خوشبختانه این آتش سوزی حادثه جانی و مالی قابل ذکری به دنبال نداشته است.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
چهار مجموعه شعر جدید از دکتر محمد آشنا منتشر شد