در شهرستان جوانرود نشست شورای مسکن شهرستان جوانرود با حضور مدیرکل مسکن وشهرسازی استان کرمانشاه برگزارشد. یوسفی افزود: از ۴۴ بلوک فازیک مسکن مولوی تعدادی از واحد‌های زیرزمین بلوک هشت وبلوک ۲۰ نیز مشکلات و نواقصی دارندکه نیاز است در تکمیل این واحد تسریع شود. وی از محوطه سازی به عنوان مهمترین مشکل مسکن مهر […]

در شهرستان جوانرود

نشست شورای مسکن شهرستان جوانرود با حضور مدیرکل مسکن وشهرسازی استان کرمانشاه برگزارشد.

یوسفی افزود: از ۴۴ بلوک فازیک مسکن مولوی تعدادی از واحد‌های زیرزمین بلوک هشت وبلوک ۲۰ نیز مشکلات و نواقصی دارندکه نیاز است در تکمیل این واحد تسریع شود.

وی از محوطه سازی به عنوان مهمترین مشکل مسکن مهر مولوی نام برد و گفت: در سالهای ۹۸ و ۹۹ برای این پروژه از اعتباری از محل اعتبارات توازن اختصاص داده ایم و شهرداری نیزعملیات بتن ریزی را در برخی از کوچه انجام داده است وبا توجه به ۳۰ درصد تخصیص این اعتبارات واعلام مناقصه از سوی شهرداری امیداواریم بزودی شاهد اجرای عملیات بتن ریزی سایر کوچه مسکن مهرمولوی باشیم.

فرماندار جوانرودبا اشاره به حل مشکلات حقوقی خیابان ورودی مسکن مهرمولوی خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه تردد زیادی از این مسیرصورت می‌گیردو مشکلات خاصی را برای مردم ایجاد می‌کند تسریع در آسفالت این مسیر ضروری است.
یوسفی درادامه به اقدامات ملی مسکن شهرستان جوانرود اشاره کردو گفت: برنامه‌ها و اقدامات بسیارخوبی نیزدرراستای طرح ملی مسکن دراین شهرستان انجام گرفته است که مهمترین آن می‌توان به نقشه اصلاحی ۱۱ هکتاری سند ملی مسکن اشاره کرد.
وی همچنین با تاکید بر حل تعاونی‌های مسکن یادآورشد: حل مشکلات این تعاونی می‌تواند به کاهش اجاره مسکن در جوانرود کمک کند.

شریفی مدیر کل راه وشهرسازی استان کرمانشاه نیز در این جلسه گفت: به همت پیگیری فرماندار جوانرود و اتحاد و همدلی که بین مسئولان این شهرستان وجوددارد اقدامات بسیارخوبی در حوزه زمین و مسکن شهرستان جوانرود انجام گرفته است که اشتیاق مارا به انجام کار بیشترمی کند.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
کاهش ۲۷ درصدی مجروحان حوادث رانندگی در کرمانشاه

شریفی به نصب آسانسور و رفع نواقصات تعدادی از واحد‌های مسکن مولوی اشاره کردو افزود: برای حل نواقص حتما اقدام می کنیم اما درباره محوطه سازی از مهمترین دغدغه‌های اهالی مسکن مهر است ودراین راستا نیزتمام تلاش خودرا بکارخواهیم گرفت وسعی می‌کنیم تاپایان سال با همکاری شهرداری عملیات بتن ریزی معابروکوچه‌های مسکن مهر تکمیل کنیم.