به گزارش خبرنگار مهر، بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی سال ۱۳۹۹، هشت صبح امروز جمعه در دانشگاه رازی کرمانشاه برگزار شد. این المپیاد به صورت تشریحی برگزار و تا ساعت ۱۸ امروز ادامه داشت؛ که نتایج نهایی این المپیاد اواخر فروردین ماه ۱۴۰۰ اعلام خواهد شد. پیش از این قرار بود این المپیاد علمی […]

به گزارش خبرنگار مهر، بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی سال ۱۳۹۹، هشت صبح امروز جمعه در دانشگاه رازی کرمانشاه برگزار شد.

این المپیاد به صورت تشریحی برگزار و تا ساعت ۱۸ امروز ادامه داشت؛ که نتایج نهایی این المپیاد اواخر فروردین ماه ۱۴۰۰ اعلام خواهد شد.

پیش از این قرار بود این المپیاد علمی روز جمعه ۲۵ مهرماه در کلان شهرهای تهران، کرج، مشهد، اصفهان و ارومیه برگزار شود که به دلیل شیوع بالای ابتلاء به ویروس کرونا لغو شد.

گفتنی است، این المپیاد علمی همزمان در ۹ دانشگاه دیگر در کشور شامل پردیس فنی و مهندسی شهید عباسپور دانشگاه شهید بهشتی، دانشگاه مازندران (بابلسر)، دانشگاه تبریز، دانشگاه بوعلی سینا (همدان)، دانشگاه اصفهان، دانشگاه شیراز، دانشگاه شهید باهنر کرمان، دانشگاه فردوسی مشهد و دانشگاه شهید چمران اهواز برای یک هزار و ۶۷۷ برگزار شده است.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
۸ زوج کرمانشاهی در جشن ازدواج «با اجازه امام رضا‌؛ بله» راهی خانه بخت شدند