فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از کشف ۲۵ تن خوراک دام و طیور قاچاق در شهرستان کنگاور به ارزش ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال خبر داد. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه؛ سردار «علی اکبر جاویدان» فرمانده انتظامی استان کرمانشاه با تایید این خبر گفت: ماموران ایستگاه بازرسی شهید زنگنه در شهرستان کنگاور حین […]

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از کشف ۲۵ تن خوراک دام و طیور قاچاق در شهرستان کنگاور به ارزش ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال خبر داد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه؛ سردار «علی اکبر جاویدان» فرمانده انتظامی استان کرمانشاه با تایید این خبر گفت:کشف ۲۵ تن خوراک دام و طیور قاچاق ماموران ایستگاه بازرسی شهید زنگنه در شهرستان کنگاور حین کنترل خودرو‌های عبوری به یک دستگاه کامیون حامل بار که با سرعت زیادی در حال حرکت بود مشکوک شدند.
وی ادامه داد: ماموران پس از بی توجهی راننده به فرمان ایست به تعقیب وی پرداخته و پس از طی مسافتی موفق به توقیف شده و بازرسی‌های لازم را به عمل آوردند.
سردار جاویدان خاطرنشان کرد: در بازرسی‌های انجام شده ۲۵ تن خوراک دام و طیور قاچاق که طبق نظر کارشناسان ارزش آن به ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال می‌رسید، کشف شد.
فرمانده انتظامی استان کرمانشاه همچنین از دستگیری راننده کامیون و معرفی وی به دستگاه قضایی خبر داد و گفت: خودروی حامل بار قاچاق نیز روانه پارکینگ شد.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
انجام ۴۱ پیوند مغز استخوان در استان کرمانشاه