به گزارش  فر نیوز   به نقل از اداره ارتباطات و اطلاع رسانی اداره کل راه و شهرسازی استان کرمانشاه ، مدیر کل راه و شهرسازی استان تصریح کرد: پروژه های مذکور را احداث مرکز درمانی اجتماعی جهت ارائه خدمات گسترده تر به بانوان درگیر با مشکلات روحی در محوطه قدیمی این مرکز  واقع در شاطرآباد […]

به گزارش  فر نیوز   به نقل از اداره ارتباطات و اطلاع رسانی اداره کل راه و شهرسازی استان کرمانشاه ، مدیر کل راه و شهرسازی استان تصریح کرد: پروژه های مذکور را احداث مرکز درمانی اجتماعی جهت ارائه خدمات گسترده تر به بانوان درگیر با مشکلات روحی در محوطه قدیمی این مرکز  واقع در شاطرآباد ، احداث مرکز فرهنگی –آموزشی زنان سرپرست خانوار سرای محله فیض آباد ، همچنین تکمیل احداث کلانتری شاطرآباد عنوان کرد.

شریفی گفت: مرکز اجتماعی درمانی شاطرآباد در زمین همان مکان قدیمی مرکز تحت پوشش بهزیستی از اوایل آذر ماه سال جاری در دست اجرا قرار گرفت.

وی افزود: هدف از اجرای این طرح افزایش تعداد تخت های خدماتی یا احداث ساختمان جدید در دو طبقه به زیربنای مجموعا ۱۵۰۰ متر (هر طبقه ۷۵۰متر) است که اداره کل راه و شهرسازی استان به نمایندگی از شرکت بازآفرینی عهده دار خواهد بود.

وی هزینه برآوردی طرح را یکصد میلیارد ریال و زمان تحویل پروژه را مشروط به تخصیص به موقعغ اعتبار ، تا پایان سال ۱۴۰۰ اعلام کرد.

مدیر کل راه و شهرسازی استان کرمانشاه در ادامه به ساخت و احداث مرکز فرهنگی-آموزشی زنان سرپرست خانوار و سرای محله فیض آباد در زیربنایی به مساحت ۱۵۰۰ متر (سه طبقه) توسط این اداره کل به نمایندگی از شرکت بازآفرینی شهر اشاره کرد.

وی هزینه احداث این پروژه را ۱۰ میلیارد تومان اعلام کرد و گفت: از شهریور سال جاری عملیات مذکور شروع شده و در صورت تخصیص به موقع اعتبار پیش بینی می شود تابستان ۱۴۰۰ شاهد بهره برداری از پروژه باشیم.

این در حالی است که عملیات احداث و در واقع تکمیل کلانتری شاطرآباد که از سال ۹۶ شروع و بنا به دلایلی متوقف شده بود با پیگیری های مداوم ، در مرداد ماه سال ۱۳۹۹ شروع و در حال حاضر با ۵۵ درصد پیشرفت فیزیکی در حال ساخت است که البته پیش بینی می شود تا تابستان سال ۱۴۰۰ به بهره بردار تحویل داده شود.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
رشد چشمگیر اعضا صندوق اعتباری هنر در استان موجب خرسندی و رضایت خاطر اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی